Vukajlija u medijima

  1. Јел данас излази у Блицу?
    =)

  2. Da.Sad cu da trknem da kupim pa da vidim ima li moje =))
    Javljam se cim se vratim :)
    EDIT: Baguje skener :@@@ Koja je verovatnoca da rikne bas sad :@

  3. Posto mi je knorio skener...defke koje su bile danas u novinama su:

    Zlo nikad ne spava
    autora Самхаин
    (Oskrnavljeno: nista)
    .
    Sta si prosuo
    autora Miodrag-bez-s
    (Oskrnavljeno: nista)
    .
    Nema ni jedne cetvorke
    autora Fiti
    (Oskrnavljeno:umesto "cujes li fiti" napisano "cujes li ti")
    .
    Platina
    autora Kalamunja
    (Oskrnavljeno:ceo primer)
    .
    Ne'š umreti
    autora Bear
    (Oskrnavljeno:nista)
    .
    Preokupacija tenisom
    autora Necro
    (Oskrnavljeno:par nebitnih reci.Umesto kurac kita(cemu to?).Umesto "fensi pickice", "fensi ribice" )

  4. I za one koji misle da "govno" u Ber Grils defki ne moze da dospe u blic evo dokaza da moze.Preokupacija tenisom je iskopirana skoro od reci do reci(Kurac,pederski sport,pitaj kitu,neki kurac u hokeju...)
    Ovo ne smeta a govno smeta?
    Hahaha

  5. Jos samo da se pojavim na festu i osvojio sam sve sto se osvojiti moze.

    Bilo bi lijepo kad bi neko skenirao,treba mi za uspomenu,da pokazujem unicima :)

  6. Значи , ладно су ставили неке леве дефиниције...

  7. Ma bre nisu normalni -_- ..Fiti ja bih skenirao al baguje mi skener.Imam ih ovde pa kad popravim skeniracu!Da znas-necu ih bacati :P

  8. il capitano.Zeljček to redovno radi, tako da nema potrebe da se mučiš i kradeš čoveku lebac:)

  9. Mislio sam da će opet def dana izaći(pa kupio da se divim samom sebi), i ispao glup :-). Ali bolje ovako(ako je ne napišu celu, bolje da je ni ne ubacuju). Samo ne znam jel im vi pošaljete, ili sami izaberu?

  10. Znam da radi ali posto ovaj put nije..a ja sam cekao svoju defku :)))

  11. Ne nego će staviti Šakoa Polumentu... Nemojte da se zezamo. I oni ljudi prepoznaju kvalitet...

  12. Sigurno nece tvoju defku.Nemaju oni blage..

  13. Kapetane, zamisli kada bi novine, čak i na takvoj funny stranici objavile da je Šako Polumenta mentol... Da li bi to bile ozbiljne novine?
    Ta definicija bi srušila ugled Vukajliji u medijima.
    Elem, 50% mojih definicija su bolje od te...

  14. Ova defka "Nema ni jedne četvorke" - je stara mesec i po. Da li to znači da ovi iz Blica nisu mogli da nađu neku bolju među poslednjih 10 ili je to samo izbor urednika humor strane......

  15. Kako su upropastili "ženske probleme", kao da su se potrudili da sjebu definicuju...

  16. Haha,ladno mi objavili definiciju! :))))

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.