Vukajlija u medijima

  1. Moja defka dana je izasla u Subotu..koliko nemam srece :(
    Sto nije u petak onda bi bila u novinama :))

  2. Biće sledeće subote verovatno:).

  3. Pa znam..al ko ce da kopa nedelju dana u nazad :) Mogla je i u cetvrtak npr. da izadje il u utorak..al bas u subotu :( ..Nadam se :)

  4. Па добро мајку му, јел битније да дефка буде на Вукајлији дефиниција дана или у неком дневном листу у неком углићу и то још преправљена, осакаћена и без твог потписа?

    Боље први у селу, него задњи у граду ;))

  5. ma znam :) Nije to toliko bitno :) Cisto radi fore :)

  6. Izašle su neke kraće defke u novoj Blic ženi. (Samo, nisam pročitala u svojim novinama, tako da ništa od skenirane slike). I naravno, nema navedenog izvora. -,-

  7. Ne lazi Ivana, videli su te ljudi kako kupujes.

  8. (хахахахаха...)

  9. Маме им га! А где је vukajlija.com?

  10. Тужите гадове!
    :)

  11. Fora, neko im poslao mailom. Strašno. :D

  12. Ljudi, moja definicija je izašla u novine (po prvi put!). Ja im opraštam, a vi im tražite odštetu.

  13. Vidim i ja sam dobio publicitet :). Mada je ta defka po poenima bila solidna, nije otišla na FIST. TREBA TUŽITI OVE LOPOVE. (KAIZENE TI SI NA TAPETI :))

  14. E govnara majke im ga! :)

  15. Ako izađemo u Men's Health-u, odlazim sa sajta :).

  16. A ako se pojavimo u "Znanje-Imanje" ? :)

  17. Kontaktirajte Hju Hefnera, možda se pojavimo u Plejboju? :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.