Vukajlija u medijima

  1. Popularni šaljivi sajt!

  2. Ja samo u Blicu citam defke.

  3. Frenki, već sam se prepao da tvoj post nema veze sa kladarom :)

  4. Frenki:

    StrajaKg
    u časopisu mozzart sport (koji je ujedno i lista) u zabavnom delu se mogu naći odlomci nekih defki koje prerađuje Zoran Nikolić Zozon.

    10. novembar 2010

  5. Плагираш, Френки! :)

  6. Frenki stoga zahtevam da obrišeš svoje postove. :)

  7. Nemoj da brišeš!!! Meni se više sviđa frenkijeva verzija :D

  8. Mozzart Sport, inače najtiražniji sportski časopis u zemlji (doduše, uglavnom zbog toga što je kladioničarska lista), ubacio u svoje zabavne strane dve definicije. Prošli put su se udostojili da napišu "izvor", sada nisu, puca Zozonu kurac!

    http://vukajlija.com/spavanje/210681

    Posle dana nadrkavanja na gluposti i proseravanja ovde, ovo me malo razveselilo. Hvala što okači. :)

  9. Пре неколико секунди Иван Ивановић је у својој емисији изјавио да га прозивају на "сајту Вукајлији" да краде форе и слике. Каже да није он крив, да он не краде него да му људи шаљу....а ако они краду то није његов проблем.

    Нешто на ту фору! :)

  10. поменуо нас иван ивановић...извинио се администраторима,и рекао да не краде постере него да гледаоци шаљу слике.

  11. E Surovi na B92 pre minut! :P

  12. otkud on? šta je reko?

  13. Neam pojma :) Tv mi na mjutu uvek, pustih samo da vidim Unu, kad ono on

  14. http://vukajlija.com/zabava/posteri/30859

    Ovaj moj poster je poslat prosle nedelje u toku emisije nadam se da je bar malo doprineo da nas sapke pomene u emisiji

  15. Ено она два пајвана са ТДИја причају о сленгу у њиховој емисији, баш ме интересује оће ли да помену сајт...

  16. Шта је ТДИ?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.