Vukajlija u medijima

  1. ОПААААААААААААААААААААААААААААА

  2. Pantela jebe keve! Koj' god da je, skidam kapu liku, legenda je.

  3. u časopisu vrste "Alo" danas je objavljen ceo niz kratkih defki tipa "Zvezda" bez pomena Vukajlije - kradu lopovi, a ne proznaju odakle...

  4. Чини ми се да сам видио ''покојног'' аутора MentallyDisturbed на клипу везаном за такмичење ''Први глас Србије''. Да л' дође само јаран овом такмичару, или можда брат. Мис'им, ако није то он, онда је пресликан овај лик, јебо га ћаћа. Да не дужим, фрајко са чироканом у неерективном стању, који се појављује се на овом клипу:
    http://www.youtube.com/watch?v=yJHbGBfJkaE&feature=related
    на 0:22:09

  5. Nije ovo on. Samo ima istu "frizuru".

  6. Danas u Alo novinama objavljena slika iz mog postera koji je skoro odabran, koju sam ja sam slikao, bez ikakvog okvira ili reči o poreklu slike. Mamu im nabijem plagijatorsku.

  7. idi gore na moj post...

  8. Vidim. :)
    Kaizene, zovi advokata, imamo tužbu da dobijemo!

  9. Koji sterpo? Daj link.

  10. Pu majku im lopovsku! Sve to o čengele! Pa za četiri konja, na četiri strane sveta.

  11. Prekjuče u Pressu na dve strane tekst o Panteli sa naslovom: Nači Pantela!

    Jes da sam to čitao u jednoj očnoj ordinaciji, ali dobro sam video...čudi me, niko nije prijavio.

  12. Чији је тај на Тњитеру?

  13. Snosim popriličnu odgovornost što sam odabrao Pantelu i vratio mu jednu definiciju. Ali sad kad pogledam, to je nešto najbolje što sam uradio od kad sam moderator.
    Originalni Pantela je car, ma na kojem sajtu se pojavio i u ma kojem mediju dao intervju.

  14. Samo sam usvojio stil pisanja i uneo neke svoje fore u to. Sve je ustvari poteklo od autora pod alijasom "Pantela10" sa Vukajlije. Ideja mi se činila izuzetno zanimljivom i vođen time otvorio sam pomenuti Twitter profil. Na tome što je Brat Pantela postao sveopšte prihvaćen treba zahvaliti delom originalnom autoru od koga je taj način govora i sleng potekao, a delom meni. Ja nisam uradio ništa specijalno, već sam ga u suštini samo popularizovao", dodaje Brat Pantela. Mnogi će reći da je profil plagijat, ali to zaista nije istina. .

    Само то? А које "своје" форе? Па добро онда, браво ти га, свака ти част. Верујем да си доста напрегао мождане вијуге да скапираш како да врсно плагираш. Популаризовао си своје дупе, фукаро.

  15. Kaizene, zovi advokata, imamo tužbu da dobijemo!

    Kostiću ti imaš autorska prava na poster (i sliku). Ti možeš da ih tužiš.

  16. Kostiću ti imaš autorska prava na poster (i sliku). Ti možeš da ih tužiš.

    Kol'ko bi mogao da iscimam? Da znam, da li da se trudim uopšte... :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.