Vukajlija u medijima

  1. Пантела се први пут појавио на форуму Блиц жене.

  2. ЈЕБ'О ИХ ПАНТЕЛА ДА ИХ ЈЕБ'О У РЧ БАШ!

  3. nem0 jes se nakrkala u menzi kad smo te vidjeli prekjuče?

  4. Нисам. :( Ви?

  5. nak, jeo nakog kuruza, ko kokoš, i zaspo sam rano... uglavnom ništa konkretno...

  6. Него, шта сте радили под оном надстрешницом?

  7. Neš vjerovat, dub mi reko da oće doppia da goni sa nama na večeru, i mi kao ono ajd da je sačekamo i te fore, kad ona nama ladno "odabijte od mene, ošla sam neđe drugo"... Kad ti naiđe i ono ajd da ne stojimo više. Ko zna do kad bi ostali da nisi ti naišla...

  8. СКочањили бисте се, контам. А ђе њу ископасте, јадни? Каква зла жена, тако да вас испали, мице једне.

  9. Neam pojma, ja samo što sam došao i dub me istjera da idemo na večeru, još reče da ide i ona, ajd reko šta fali malo da joj brojim zalogaje... Kad ono OPA...

  10. Ја те нешто памтим вишијег, да ниси урастао у се?

  11. zgurio se bona, život me pregazio...

  12. Јадан ти си, издржи некако.

  13. Gde je ovde Vukajlija? Mogao je bilo koji balvan da postuje pod ovim nikom. Imam osećaj da u svakoj zgradi ima jedan klinac koji se predstavlja kao Pantela.

  14. Па ја реко' да није споменут сајт.

  15. Pa ti reko, al' na temi Vukajlija u medijima. ;)

  16. Ја волим Вукајлију на ражњу уз татар сос.

  17. Него, мислим да је била нека фора са вуке прије неки дан код нас у неке новине, али се сад не могу $етит ђе. Није поменут сајт апсолутно никад у животу

  18. Гугл статистика за 2011. годину:

    четврти по реду сајт са најбржим растом популарности у Србији у 2011. години - Вукајлија (постери)

    http://www.googlezeitgeist.com/sr/top-lists/rs/fastest-rising-searches

  19. http://www.eniax.net/facebook-brendovi-srbija/
    evo malo statistike, dogodine vukajlija preuzima primat

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.