Vukajlija u medijima

  1. U zadnji Maxim bijaše neki kviz sa Pantarom, Žigalom i ne znam ni ja kako se već zovu ostali iz ekipe (nije što me boli kurac i što je glupa zajebancija, nego sam stvarno zaboravio) sa sve onim šupljim forama.

  2. Prije petnaes' minuta je Vuka bio na RTS-u u emisiji Mire Adanje Polak , tačnije jedan proser..
    Razgovarala sa nekim mudonjom iz Elektroprivrede i kaže e sad imamo jedno zanimljivo pitanje.. I na ekranu se pojavi onaj poster sa novčanicom koja ima lik Nikole Tesle , i ispod piše Ironija , kada Teslom ne možemo da platimo struju A ona zatim kaže:
    -Zašto ?
    I mamu joj jebem nije ni pomenula sajt , čak su i ime Autora stigli da išaraju..

  3. http://www.njuz.net/tinejdzer-razocaran-jer-u-novom-vujakliji-nema-nijednog-njegovog-postera/

    Оплетоше, али не може се рећи да нису у праву, кад је сваки пети постер нека глупост са политичарем. Има ту понеки добар постер, где се баш супер уклопи текст са фацом/позом, али 90% тих постера је "смешно" само зато што је на њима Берлускони или Мркоњић. Морам дидем дучим, па не могу да слушам контрааргументе, зато ћу само да напишем:
    Је л' тако? Тако је!

  4. Nije Stivene tu Njuz imao nameru da se sprda sa Vukajlijom, naprotiv. :) Dobro, možda neko tako shvati, ali nije im to bio cilj.

  5. Френки да ти није мало чудно да 15о годишњак има постере и дефке у одабраним, чак и дефке дана :)
    И да је провео 4 године на сајту ?
    ПА НИЈЕ ТО СИМЕ СРБИН ДА ПИШЕ СА 11 ГОДИНА БРЕ !$

  6. Френки да ти није мало чудно да 15о годишњак има постере и дефке у одабраним, чак и дефке дана :)
    И да је провео 4 године на сајту ?
    ПА НИЈЕ ТО СИМЕ СРБИН ДА ПИШЕ СА 11 ГОДИНА БРЕ !$

    Pa dobro, to je karikirana stvarnost. Sa autorima sajta se jesu sprdali lolo to stoji. I lepo su naboli, svaka im čast, rešpektujem.

  7. http://vukajlija.com/recnik/autori/110158
    ОЋУ ДА УПУТЕ ИЗВИЊЕЊЕ ОВОМ АУТОРУ И ТО ОДМАХ.

  8. Ненаду Милосављевићу каизен обрисао коментар на фб страни вукајлија.цом у ком је написао да је неки постер плагијат па решио дечко да се попиша по сајту.

  9. A ko je taj Nenad Milosavljević?

  10. Небитан лик. Пустите га да умре.

  11. Čito sam ovo s njuza.
    Pa ono, istinu zbore ljudi.

  12. hahahahhahahahaha njuz.

  13. Ja sam počeo da podjebavam komentarima...moram da branim boje kluba. :-)

  14. Курде си ти пера ?

  15. Ma jok, nego tamo na FB komentarima ispod članka, Dejan.

  16. Ај да почнем и ја :)

  17. Francky Delevra

    Nije Stivene tu Njuz imao nameru da se sprda sa Vukajlijom, naprotiv. :) Dobro, možda neko tako shvati, ali nije im to bio cilj.

    Клинац који није чуо за Вујаклију, испаљује се мешајући је с Вукајлијом. Океј, деца су све глупља и имају све ужа интересовања. Али поткачили су и сајт. Како другачије протумачити то што тај исти измишљени клинац има гомилу постера и дефиниција у одабранима, него као прозивку? А оно са Тадићем и Ђоковићем је истина која се може и доказати. Кад би неко узео да броји, нашао би неких 30-40 постера са Тадићем и минимум 10-15 са Ђоковићем у одабранима. А добрих је највише 20-30%. И једно 170 с Чедом, како то да заборавим.

    Сваки пут кад баш заседнем да учим, онако по цео дан, имам потребу да износим очигледне ствари. Извињавам се, ако сам напоран. Иначе, насмејао сам се тексту, као и већини њихових. Завршио сам са дељењем непотребних информација.

  18. Malopre u Ami G emisiji bio jedan poster sa vuke samo skinut gornji deo gde je autor

    montirana glava bojane stojković na vladu stojkovića sa majicom "oprostite prošlost"
    ali se ne sećam komentara

  19. БРАЋЕЛЕ, ЧЕМУ ОВА ТЕМА КАД ЈЕ ВУКА САД ПОЗНАТА СВУДА? МОЖДА ЈЕ ИМАЛА СМИСЛА ПРЕ ДВЕ-ТРИ ГОДИНЕ.

  20. DA, MOZDA JE IMALA SMISLA PRE DVE-TRI GODINE, ALI DANAS SIGURNO DA NEMA NEKOG PRETERANOG SMISLA.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.