Vukajlija u medijima

  1. Naravno da je tužno. Dete plaća cenu svoje gluposti...

    Чист кретенизам.

  2. Kao i očeve. Ne zaboravi da ju je on nagovorio da izađe u kupaćem na sneg, slika se i to postavi na fejs.

    http://img.memecenter.com/uploaded/Parenting-Level-0_8f1cea7ebbeb436ec18fe39ba5875bbf.jpg

  3. Не би ти било тужно да ти је та девојка блиска на неки начин? Сестра, ћерка? Само тад је тужно, а? Свашта.

  4. bokte ova klinka na svakoj temi na forumu.

  5. Не знам шта се ту сад чудите, 95% регистрованих су у истом фазону к'о ова опичена.

  6. Не знам шта се ту сад чудите, 95% регистрованих су у истом фазону к'о ова опичена.

    98%*

  7. Како није тужно јеботе. Прво њеног ћалета треба послати на принудни рад и утерати му летвом памет у дупе ретардирано, а ову малу одвести на летовање код чика психијатра да покуша да се исправи шта може.

  8. 98%*

    И више него нисам хтео да звучим грубо.

  9. Мени је искрено жао те девојке. Колико год било глупо то што је урадила, немам оправдања за прозивке упућене њој. Она је жртва лошег подизања од стране родитеља и лошег система вредновања у друштву.

  10. Мени је искрено жао те девојке. Колико год било глупо то што је урадила, немам оправдања за прозивке упућене њој. Она је жртва лошег подизања од стране родитеља и лошег система вредновања у друштву.

    Колико је постера направљено са приватним сликама ???
    Банују аутора и крај, шта који курац она сад хоће ?

  11. Морам да признам, неки аутори су ме разочарали, очекивао сам да њих најпре видим у овако искреном издању, а не ову цуру!

  12. nesto ovako nebitno i nezanimljivo objavljuju

  13. aj nek transfer blama ostane za natašu, ne ide svuda po forumu da pričamo o njoj.

  14. Nije ona ništa različitija od većine njenog uzrasta, samo što ona eto ima muda (čitaj: redondo) da uradi to što je uradila. Ko ih jebe, treba im se smijat kad ne vide i ne pridavat im značaja.

  15. Meni nije transfer to njeno ponašanje jer sam sve to video X puta, već što sajtovi koji pišu vesti pridaju tome neku važnost. Koga boli kurac?

  16. ju, punjaču, a ja obrisala.
    ae dosta spema ovdje o nataši, idite na transfer blama

  17. Jučer je kod nas u Hr, na RTL-u, emisija EXCLUSIVE bio prilog o nekoj klinkici, čini mi se Nataša....poznata po izrazu BOŽE PETRA...pa je na nekoliko sekundi bila prikazana i Vukajlija....s nečijom definicijom Bože Petra....

  18. a to na 2 sekunde

  19. je...kratko....ali kad poznaješ tu zelenu boju, kao da si vidio kompletno sve sadržaje :)

  20. RTL i Prva TV u Srbiji imaju iste emisije (verovatno isti vlasnik) - to je i ovde išlo :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.