Vukajlija u medijima

  1. Imam ja. Videću da nekako prebacim u komp jer mi aparat čas hoće a čas neće da uveze slike u komp.

  2. Evo Sose, uspela sam da prebacim fotke u komp i da ih stavim na net (bem ti aparat i usb, a u peršun)
    http://www.dodaj.rs/f/3a/Zn/4HkEUwVT/p5060371.jpg
    http://www.dodaj.rs/f/r/13i/2uOsXqqN/p5060370.jpg

  3. Прва слика, доњи леви угао, замало па моја дефка да стоји.

  4. рече ми ортак следеће, на ТДИ радију у контра квизу, јавља се неки лик и поставља питање лику следеће "Шта је то смена генерација" и ладно моја дефка. тако да сам посто популаран виђен славан ово оно

  5. Zajebi! Rosoneri je ojebo.

  6. Ma bilo je pun kurac definicija u tom kvizu, npr. http://vukajlija.com/inspiracija/468830.

  7. E, ali jebeno mi je neverovatno da lik toliko krade sa Vuke, a recimo ne zna kad ga neko pita neko pitanje tj. neku defku koja je baš na taj dan kad piči kviz bila izbačena na naslovnu. Mentol.

  8. jel znate vi da ima kolumna Pantele u Kuriru?
    mene interesuje ko to piše?

  9. mene interesuje ko to piše?

    Pantela pise.

  10. a brate to je toliko izmutiralo ko svinjski grip da može bilo koji idijot sa po grama mozga da piše.
    HNJO HNJOOO MATORI METODA KURIR OČITO BUKVICU HEHEHE PRVA UBACIVKA, MAKAZICE, PREKALJENI GOLGETER, GOŠA NEVERA A ŽIGARA KOMA HNJO HNJO GROK

  11. Fejz, ma mene isnteresuje ko piše, to jest kog su platili da tako piše? a to si u pravu.

    RaleQ, ali koji Pantela?

  12. Ja ne znam zašto uopšte tražite ikakvo racionalno objašnjenje ili razlog o nečemu što se piše u kuriru.

  13. zato što očigledno neko uzima pare na tuđ račun

  14. "Na zapadu ništa novo". :)

  15. Slušam sad Radio S uživo kad ovaj voditelj čita definicije sa Vukajlije. Čitao je ovu Danas svi znaju engleski i Daćemo te Kinezima.

  16. Govna. Ne mogu da smisle neku svoju foru, kao i oni sa TDI radija.

  17. A čekaj, koja je poenta vukajlije ako ne da pročitaš neku foru i onda je ispričaš dalje? Šta sad, nikad nisi iskoristio foru sa vukajlije ili ispričao vic?

  18. Slušam sad Radio S uživo kad ovaj voditelj čita definicije sa Vukajlije. Čitao je ovu Danas svi znaju engleski i Daćemo te Kinezima.

    Par puta su koristili ''seljačko rumenilo'' i onu ''kafana - institut za oca i sina'' kako li je već.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.