Vukajlija u medijima

  1. Meni je veoma drago sto urednik ove strane u Blicu i ja ne delimo isti smisao za humor, ne znam kako bih podneo da vidim svoje definicije iskasapljene u dnevnoj stampi :)

  2. А моје до сад нема ни једне :)

    И баш лепо од њих што је тако!

  3. Ja sam video,baš je gadno. Secirana kao žaba na biologiji, užas, potpuno bez smisla.

  4. boro ako se ne varam ovde ima najvise tvojih ? Ako je tacno , odradi mu neki fatalit , recimo tuzi ih za zloupotrebu autorskih prava , sta ga znas , mozda ispadne neki dinar !

  5. Ma nema,ima samo dve moje,čini mi se. Nema od ta posla ništa,ja sam pravnik,znam kako to ide,al da smo u Americi,mogao bih da ih osušim zbog ovoga.

  6. Od 14. janura 2009. godine svake srede od 16h do 18h Pop i Bojan komentarišu nenormalne, glupe stvari.
    Na meti su političari, muzičari, sportisti, glumci, javne ličnosti, tekstovi, serije, filmovi, novinski članci, klipovi..

    Ко слуша ТДИ приметио је да везано за тему коју обрађују, често се чује умилан женски глас, који прочита пар дефиниција везано за тему.

    ЧИК ПОГОДИТЕ ОДАКЛЕ СУ ТЕ ДЕФИНИЦИЈЕ

    Иначе ТДИ важи за најслушанији радио на просторима Београда. А нису поменули да су дефиниције са овога сајта, самим ти ауторска права су до некле повређена :))

  7. Imaju definitivno malo čudne "puritanske" kriterijume u Blicu.
    Iz moje definicije "Taj bi jeb'o i mrtvog četnika" su izostavili glagol "Jeb'o", dok se odmah ispod nje nalazi definicija čiji je naslov "Jebeno govno". :)))

  8. A šta ja da kažem, umesto Vilta Čemberlena stavili su mi Gorana Bregovića :). Jeb'o ih on.

  9. Хахахахах! :Д

  10. Eh, zeljček, šta bismo mi bez tebe. Ne bi ni znali da nas Blic ovoliko ocrnjuje. :)))

  11. Meni su na jednoj definicij bukvalno osekli celu definiciju, stvar je bila u primeru, a baš su njega odsekli. kaizene, znam da je ovo besplatna reklama, ali brate, vređa nam ovo inteligenciju.

    Edit; Banuj blic, razlog: vređanje drugih autora.

  12. Brate ne da samo skracuju definicije, nego su BRE poceli da izmisljaju definicije. Gde je definicija Tolerancija ja je ne nadjoh nigde?!
    Doduse ja sam pre neki dan napisao "Me myself and I" definiciju, al sam bio neshvacen i obriso sam je, ali nema nigde definicije tolerancije s tim sadrzajem.

    @Edit: Hvala Jny, nismo ja i pretrazivac ocigledno ovih dana u najboljim odnosima...

  13. eee upravo je vuka bila na rts-u, emisija oko magazin :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.