Vukajlija u medijima

  1. Stefane odgovorio sam ti na PVT

  2. erm video sam skoro u nekoj skandinavki kod babe, odeljak, Sa Vukajlije
    ili tako nešto

  3. Mrzi me da listam celu temu, tako da nemam pojma da li je ovo vec bilo:

    http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f=29&t=26053&start=2370
    (pa sad vozite unazad)

    EDIT: ok, mozda nece da radi, ali na njihovom forumu postoji tema "smesne/smešne slike" gde ako krenete od kraja mozete naci razne postere (naravno ime autora uredno iseceno).

  4. @Boskе
    Video si verovatno u časopisu "Skandi i Humor", tamo već 2-3 godine redovno ide rubrika "Najbolje od Vukajlije".

  5. Ovde ima 39 strana, a meni baš i nije tako dosadno, al jednom su na duplerici Sveta izašli najbolji posteri vezani za estradne ličnosti. Znam da je bio poster Marije Šerifović (Ti ne ličiš ni na jednu, a puno sam žena sreo), zatim Karleuše na krstu, pored nje Isus (Ako pitate njene fanove, reći će da je on nju iskopirao), Lepa Brena sa mnogo malih sličica iste poze, ispod svake po jedna reč tipa "Srećna", "tužna", "besna" itd. Zatim bila je i Seka Aleksić, slika sa crncima, i još par njih.

  6. Да, и мени то бјеше прва мисао. Ако, ако, није му први пут, а све их је добро визуелизао (ваљда се правилно изразих :))

  7. To sam i ja pomislila, i to kad sam videla neki super strip, sad ću da ga nađem :)
    EDIT: Nemam živaca trenutno, večeras ću.

  8. Na nekom radiju, pre jedno mesec dana sam čuo onu vagininu odabranu za gletovanje. Nisu rekli ni hvala ti vagino, ccc...

  9. Ne mogu da nađem, pa to je... Više sreće na sledećem traženju :))

  10. Сад на вестима на Првој кажу да су ове године најтраженији појмови на интернету у Србији њихова телевизија, Новак Ђоковић и ВУЈАКЛИЈА. Вероватно се зајебала водитељка.

  11. Sad sam i ja slušao. Kaizene reaguj!

  12. http://www.mondo.rs/s227605/Komunikacije/Vesti/Najvise_smo_guglali_Novaka_Djokovica_.html Упутимо им оштру протесну ноту господине Кајзене!

  13. Ма свеједно, иоанко кад укуцаш вујаклија преусмери те овде. х)
    И овде имају те неке табеле, само што је мало прегледније. А и тачно је написано.
    http://www.b92.net/tehnopolis/aktuelno.php?yyyy=2011&mm=12&nav_id=566139

  14. Тотално је ван теме, али ово је генијално:

    Pojmovi koji beleže najveći porast broja pretraživanja globalno
    ...
    8. 東京 電力
    ...

    Гуглов преводилац каже да је то: Power in Tokyo. Сјајно!

  15. Japanci tražili kad će biti restrikcije :)

  16. Vukajlija POSTERI! Pu! Serem im se u ton film...

  17. U danasnjem pressu ima intervju sa Pantelom i pominje se da se prvo pokavio na vukajliji

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.