
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Pokloni joj cajnu kobasicu.
Kako se zove ono bijelo posuto kokosom, ka Ferereo Roche?
Rafaelo?
Jeste, Rafaelo kuglice. To nikad ne bih kupio đevojci, iz prostog razloga što ne bih mogao da se iskontrolišem da ih ne progunem.
Jedino čokoladno što ne volim to je onaj After Eight, ko da jedem jelkicu za kola.
Nisam probao, a izbjegavam slatko, nemam mjeru, ua zadnnje vrijeme od slatkog samo med jedem.
+1
Čak sam napisao i defku posvećenu toj grozoti, no, nažalost, biće da smo mi, čoko-mentolomrsci, u manjini :D
Pošalji mi je
Tš, nemam je - uglavnom obrišem iz fajla one koje budu obrisane ovde. Ma nije ništa specijalno, svakako nije vredno tumaranja po groblju u ovo doba :D
Dobra je :)
Što si bris'o?
Koji ste nekromanseri, ja nisam dvaput za ove 3 godine staža išao na groblje.
Pa ono - slabo prošla, shvatio sam na kraju da je taj hejt izolovana pojava.
Skoro svi koje znam vole te mentol-čokolade. Brrrr
2:2 ti bila. Kakav hejt? Što si razmažen?
Jeba me đavo da se nepitan mešam u razgovor.
Ni ja. :(
Znate l' vi kako u okolini Kaknja zovu daždevnjake?
jela bih i konjsku lešinu, da je posuta šećerom, koliko volim slatko
ali ketoza.....
Ja mislim da sami dodju.
kako da napišem Z sa onom crticom preko? ili ako imate neki teskt da prekopiram sebi.
Imaš ga u fontu Pristina.
Ł
Цртица је ту, замисли да је z.