Prijava

ja nisam primetio mada ja jedem max jednom u 15 dana ali uzmem 5 cizburgera

ima soli mnogo i tih sranja koje se LEPE kako sam ja skapirao ali na mene to ne utice ja dok ne vezbam ne mogu da se ugojim iz nekog razloga

Tako je Ero, mnogo sole, mnogo konzervansa i oni dodaci tipa big mek sos i ostalo su budibogsnama. Meso kao meso je top kvalitet, to je garantovano, bar u Srbiji. Ali džaba ti kvalitetno meso kada te useru sa ostalim sranjima. Najviše ubija zemička, teško se vari i ugljeni hidrati kroz plafon.

Mala tajna, meso u meku je sigurica do jaja dobro. Da samo meso jedeš, bez zemičke i ostalog bilo bi ti top, ako ne računamo što je bezukusno, jer ga ne začine. Ali isti ukus ti je i po onim restoranima zdrave ishrane i govnima što se debili pale da tamo jedu, jerbo zdrav život, teretana i fitnes, pa odu na splav i useru se od alkohola i spida.

Big mek sos se pravi tako što sunu tank pun suncokretovog ulja, naspu ozgo iz džaka sa znakom "M" nešto narandžasto, praškasto sa zelenim i žutim grudvicama kojekude, mućka se neko vreme i eto ti ga big mek sos. Pakuj i sipaj sirotinji na hranu.

Postovanje.

Zasto su ukinuti posteri i reakcije?

pa meni je cizburger do jaja stvar ne mogu sad da se pretvaram ali jako skupo u odnosu na to koliko mogu da ga pojedem

kada smo kod smeca koje jedemo i pijemo.
iz nekog razloga volim popiti ovu kolu sa limunom bez cukra.pise da na litar ipo ima 15 kalorija.a slatkasto je mamicu mu jebem.pitaj kurac koje je ono trovanje.secer za ono verovatno lek ispadne.

ja sam skroz prestao koka kolu i zamenio sokom od ananasa malo je skuplji ali nemam one malaksalosti mada kad pijem koka kolu na prazan zeludac to je najbolje iskustvo dok kenjas mnogo prijatno

pa meni je cizburger do jaja stvar ne mogu sad da se pretvaram ali jako skupo u odnosu na to koliko mogu da ga pojedem

Upravo je skup onako mali jer je meso top kvalitet, pa je skupo.

meso je meso jebo mu ti mater, but je but, vrat je vrat... goveče je goveče, top kvalitet može biti mercedes u odnosu na jugo, među živinom razlike nema

Pa nema veze kad citas knjige

Jedem mek češće nego što bi trebalo, što se vidi na mojoj kilaži jelte, i prijatnije se i zdravije osećam sutradan kad prethodno icepam pola flaje viskija i celu paklicu kamela, nego kad taj dan pojedem nešto u meku i pijem vodu samo. Stavljaju unutra kontrolne šipke reaktora 4, ja ne znam šta je ono

Zap, jesi probao Fresh Burger? Kod Šojke se nalazi. Ako nisi toplo preporučujem.
Ono iz meka ne zaslužuje da nosi isto ime. Mora da čekaš da ga spreme (fresh hehe) ili još bolje da poručiš unapred telefonom pa uzmeš gotovo.
Ja sam u principu za pazarsku s kajmakom uvek, ali ovo baš jebe.

Bombas ne zna ko mu glavu nosi. Ko zna sta jede tamo u kazahstanu boli njega kurac za domacom kuhinjom. Bitne su mu knjige i politika a da spremi kajganu ja mislim da ne bi znao. Pitanje je da li je krsten.

https://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=3757#post_4003475
ne slazem se bas s ovim mislim da je skupo jer su vec razvili lanac jebeni restorana po svetu toliko da mu podignu jos 50% cenu uzimali bi ljudi

meso je meso jebo mu ti mater, but je but, vrat je vrat... goveče je goveče, top kvalitet može biti mercedes u odnosu na jugo, među živinom razlike nema

Ima razlike. Cime je hranjeno zivince, da li su ga trpali antibioticima, da li je meso tretirano hemikalijama posle klanja da duze traje, da li je uvezeno iz EU pred pocetak raspadanja, pa prano hipermanganom... Kupi od buta u Maksiju ili kod Matijevica i kupi od buta kod proverenog mesara (gde je sigurica skuplje kilo), samo pomirisi sveze meso, ne moras ni da probas, pa ces skapirati razliku.

Ma nemas ni ti pojma bata sale.

Elu kad pije koka kolu ima malaksalost i krene mu krv iz nosa. Tada mu mama stavi hladne obloge na celo i doktor mu stavi infuziju. Cesmovaca mu tesko pada na zeludac stoga pije guste sokove a hrani se samo hranom koja nije zilava i ne mora puno da se zvace. Kad se oznoji kad se igra sa drigarima kosarke mama mu odma menja majcu. U skolu ga ispraca deka da ne nosi ranac. A kad dune jaci vetar ero padne na pod i lezi dok ne prodje.

treba mi ona slika kad onaj lik prica kako rasta drka keru ima li to neko

Posto vidim da arhiva ima milion tema imam pitanje

Jel postojala tema iskljucivo o trkackim filmovima tj filmovima sa KOLIMA ?

Ubedjen sam da sam na glavnoj temi nekad nabasao na post od pre vise od 5 godina gde je neko dao link ka toj temi

Pretraga preko fona i gugla ne daje neke valjane rezultate

Ne pitajte za koji mi kurac treba