Prijava

Могу да ти заледе лед диоде у цевима.

Meščini da ako ode temperatura još koji stepen niže, neće klima ni hteti da ti se upali. To će biti dobar znak. Koristi ti to slobodno dok oće da duva, a posle kupi inverter klimu koja radi na -17.

a ova radi sad kad je hladno i to, al dosta slabije, tj. ne zagrije do željene temperature, al svakako je toplo.
koje sranje, moram da se prešaltam na radijator.

Kupi sebi onu kvarcnu grijalicu, to je najisplativiji način grijanja.

ja imam u sobi onaj uljani radijator, jebote meni to smeta kolko furi toplina iz njega...kad staviš na dvojku ne možeš ni da mu priđeš...a noću se redovno budim bar dva puta da ga ugasim il smanjim

ma živim u iznajmljenom stanu, imam radijator na vodu, vuče struju k'o đavo i ovu klimu..klima radi dok ne počnu one najgore hladnoće, tad je radijator zakon
(inače, izračunala sam, mjesečno jedan radijator radeći nekih 15 sati dnevno potroši oko 6000 din struje, a imamo 3 u stanu, mamu im jebem)

Vas lakše hraniti nego grejati.

Umjesto da nađe kakvog junaka pa da je 'grije'.

radije bih cijepala drva, nego davala 6000 za jebeni radijator. sva sreća pa je stan skoro džabe.

pa i drva su ti kubik 5000

Zavisi kad kupuješ i gde, možeš da nađeš i po 3500.

Aj sad jedna akcija da se Vidri iscepaju drva!

Ja da sam žensko i da mi trebaju pare...pffffffff......

Da li se seca nekog cija je reklama bila, fazon majmun valjda u taksiju, i pita ga taksista gde cemo, i on kaze na aaaerodroom, i imitira avion rukama i vice ksss ksss... :D :D :D

Ја знам оно кад је мајмун у улози таксисте.
http://www.youtube.com/watch?v=Onh1Qk0ElJo