Prijava

Da li se seca nekog cija je reklama bila, fazon majmun valjda u taksiju, i pita ga taksista gde cemo, i on kaze na aaaerodroom, i imitira avion rukama i vice ksss ksss... :D :D :D

Opet si zaspao u Amsterdamu na klupici...

Hahhaha, postoji reklama Nat, kunem se... Cak znam jos jednu osobu koja mi veruje. Nije bitno sto je keva u pitanju. :D Hladno je u Amsterdamu sada da bi se zaspalo, na prolece je lepse, zavalis se i ne mislis...

Jel zna neko gde se mogu nabaviti pandurske magnumke? Oću dimam to, a da ne platim tipa 50 jura za korištene. Znači da se jebem, a da mi ne uđe

https://www.kupujemprodajem.com/photos/oglasi/5/68/9047685/9047685_20131125_183351.jpg

u ns je bila radnja koja je valjala voljne i policijske polovne stvari.vise je nema,al znam da su uzimali sa nekog vojnog otpada robu.sada vidi gde ih jos ima.

Ima na kupujem prodajema Marvelje, da ti pošaljem na pvt?

MD žasu, imaju ih obični panduri patrolci, žale se da propušta vodu i da se raspadnu posle jedne zime lolo

Nato, mali je broj onih što mi posla, trebaju mi 44,45. :)
A to za vojni otpad, ima to ovde, ali sumnjam da tamo imaju žandarsku opremu?

Kupi adidas, adidas jebe.
Jes da nije milicijski al jbg, ne može i jare i pare.

Kada prođete pored neke poznate ličnosti, jel se pravite da je niste ni videli, da ne ispadne da buljite? Ja da.

Ja uperim prstom i kaže AAAAAAA ENO GA ONAJ KAKO SE ONO ZVAŠE, MA ONAJ ZNAAAAAŠ!

Hhaha, viđao sam sergeya po gradu često. Uglavnom ga iskuliram jer je radioaktivno nafuran, zrači koliko transferiše kad krene da mlati rukama i prodaje ribama fore iz tri metra

A to za vojni otpad, ima to ovde, ali sumnjam da tamo imaju žandarsku opremu?

021/843-338.
ovo bi trebalo da je broj temerinskog vojnog otpada,pa pitaj.bio je do pre 2 godine broj.

nemas frke,samo da fercera broj.

Ako i u govoru dame imaju prednost, zašto se onda uvek kaže "Adam i Eva", zar ne bi bilo prikladnije "Eva i Adam"?

Zato što izvor matičnih podataka za dotične persone smatra ženu manje vrednom.

U slučaju Adama i Eve ide po periodu nastanka, neka te to ne zabrinjava.

Eva je nastala posle, pa je logično da se doda posle.

Zašto onda to ne promenimo u duhu rodne ravnopravnosti?