Разноразно питање

  1. Krle96

    Кратке су, треба ми пар сличних да могу да комбинујем, и још да додам свог зачина...лол

    http://vukajlija.com/sexality-2/514966

  2. Океј Бачје.
    Стево краљу. хахахаха

  3. Отворите тему "Пишемо Крлету писмени састав" или такмичење, још боље.

  4. Ja bi pre otvorio temu "Apel da se seksaliti odabere"

  5. Митке, не треба, на добром сам путу, саставио сам два текста, зачинићу мојим стилом, и ето гаа.
    Сексалити је страва бдв. И ја сам за то! хаха

  6. Papete, nisam platio pa ne znam cene, ali pitaj čoveka slobodno u inboks neće se uvrediti ako ne kupiš :)

  7. Pitanje za moderatore...
    Zašto gazdi ne odaberete jednu definiciju da čovek može pisati na četu u boji?

  8. Agilni,
    Kako su te poslužile zimske gume?

  9. Nisu mi stigle, baš sam se pitao šta je s tim. Sva sreća pa nije bilo snega, pa sam ostao na univerzalkama.

  10. dajte mi ideju za definiciju

  11. Dajte mi neku ideju gde bih mogao sledeći vikend da se odvezem kolima?
    Maksimalno 100-120 km u krugu oko Čačka.

  12. Косхтунитји

    Тамо је готива, био сам два пута ал има отад 7-8 година, не знам како је сад.

  13. Šta ću u Arilju jbt?

    Divčibare je OK, mogao bih tamo...a i blizu mi.

    Koštunići UAAAA! Jebali ih izleti u osnovnoj školi! Ceo dan, nemaš ništa da vidiš, upadneš u reku, čekaš kad ćeš kući... UAAA!

  14. Poseti najstariju srpsku crkvu na svetu, prošetaj malo po parku, idi uz Rzav do Mlinarevog sna pa još malo dalje. Ima toliko stvari...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.