Разноразно питање

  1. Јел може неко да ми препоручи неку дефиницију са много добром тематиком, да може да ми помогне у писању састава за такмичење из српског за трећу годину гимназије. То јест, у том неком нивоу.
    Ај молим вас људи...
    Мало да покрадем коју идеју...

  2. Имаш оне моје са такмичења Пачја школа (где сам бај д веј издоминиро) и скоро све су о неком рату.

  3. Pa zar te toliko mrzi da sam pronađeš nešto što ćeš da mazneš?

  4. Mile Bubreg и Алекс Андрос би могли да ти користе. Немој сад да ћорнеш нешто њихово, смисли сам нешто, али прочитај их, можда те усмјери ка нечему корисном.

  5. uzmi moj tekst sa avatara

  6. Kod mene su sve takve definicije Krle.

  7. Прво. Бачје, не тролуј. Нешто озбиљније...
    Нато, немам времена, у интернату сам. Другов лап топ користим. Социјала.
    МИТКЕ, имам профил три године, знам људе, јебеш га...треба ми нешто одређеније. Или бар наслов ми дајте, неки убитачан да заинтересујем жири насловом. А ја ћу писати, ваљда сам довољно дорастао сврси.

  8. Čitaj valsinarbove komentare i postove žiri ništa neće razumeti pa kad ne prođeš moći ćeš da kažeš da si neshvaćeni umetnik
    EDIT Haha kad će seksaliti na naslovnu zaslužio je

  9. Тема слободна, је л'? Немам појма, имаш на оној теми колико хоћеш појмова за дефинисање, пробај тамо да ишчепркаш.

  10. Opanci su mi omiljeni tekst na sajtu. Razmisljao sam o tome..
    Hvala Bruse, Merilinu i Stevo..

  11. Иначе, Брусе, давно сам написао нешто на тему испод твог аватара...

  12. obrisite mu ovu defku sto je reklamira, nasta ovo lici???

  13. Пезосе, не тролуј ме по форуму више.. Или помози, или коментариши нешто друго...мани се..

  14. imaš onda kod mene Mali ljudi defku, ludo i nenormalno, ali može proći na pismenom :)

  15. Bruse koliko ti je uzeo taj lik za karikaturu ili koliko uzima musterijama? Da znam barem okvirno. :)

  16. Окејј.. Хвала

  17. Кратке су, треба ми пар сличних да могу да комбинујем, и још да додам свог зачина...лол

  18. Крле, престани да се рекламираш овде да те не бисмо Пезос и ја убили ногама, јасно?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.