Разноразно питање

  1. Čiji god da je sajt, ispovest ''ja sam n, n, narkoman'' ima više podeljenih ocena nego burzumova defka koja je odabrana pre neki dan.

  2. Mora da je Kajzenov, zato ga zabole za Vuku (odnosno žiga ga malo više nego pre).

  3. Da li bi privuklo kaineovu pažnju kad bi ga napušili kurčinom?

  4. De neka mi neko pošalje dobar torent za 4. i 5. sezonu Brejkin beda, Pajret bej ne radi, a navikla na njega.

    EDIT: Al da je .avi u pitanju.

  5. Jel se meni čini ili su promenili font na guglu ovaj je sranje

  6. Ради пајрат беј.

  7. YouCantHandleTheTruћ
    Ради пајрат беј.

    Meni ne radi još od juče, a ni jedan od onih silnih proksija ne fercera.

    EDIT: Aaaaaaa mamu mu jebem, sad je našao proraditi kad sam pitala i već pronašla drugi torent. PU!

  8. http://thepiratebay.se/

    Што би рекли у корисничким сервисима, пробај још једном док сам ја ту.

  9. bolji je kikess torent.meni je pregledniji,a ima isto stvari kao na pajratu.mada,ne pravim problem,samo da nadjem sta mi treba.

  10. Meni pregledniji pajret, manje je šaren. Baš je onako fino jednostavan.

  11. ja uglavnom kikes koristim, ima sve

  12. Za one koji su ga gotivili, Izohant je živ ponovo. Tj. sve je preseljeno na drugo mesto, ali isti izgled, sve... isohunt.to

  13. Пајрат беј има неки шарм, тај неки став, хијерархију што би се рекло. Ја га користим из чисто идеолошких разлога. Ниједан други нисам ни користио. Ако нечега нема на пајрат беју, за мене то значи да не треба ни да имам.

  14. Ако нечега нема на пајрат беју, за мене то значи да не треба ни да имам.

    Hehehehehheh... Isto i kod mene :) Ne znam kad sam zadnji out nešto skinula sa nekog drugog sajta (ne računajući danas jerbo nije radio). Skidala prije preko raid šera, a onda otkrila pajret i to je bila ljubav na prvi pogled.

  15. Ако нечега нема на пајрат беју, за мене то значи да не треба ни да имам.

    Prvo, Btjunkie je bio majka svih torrent sajtova,al' ga ugasi co'ek da ne bi pao u tvorza, a drugo,Kickass je isto dobar. Slazem se da je Pirate Bay sad GLAVAN, no ni Kickass neje los... :)

  16. Ај да кажем да немам појма о свему томе, али не знам како је бтџанки могао да буде испред пајрат беја. По ком основу? Беј је старији, посећенији, поузданији. А на крају су и победили бтџанки тако што још постоје и поред свих притисака. Нпр, неким кошаркашким речником: беј - џанки 134:77.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.