Разноразно питање

  1. Ма какав психић, људи, ите у курац хахаха. Није дотле дошло. Мало стреса јебига, нормална ствар. Само што мене баш погађа та несаница јер недостатак сна ми је нешто најгоре, постанем нервозан и агресиван. Пре неко вече једва заспо и пробуде ме лудаци испод са неком навијачком песмом. Направио сам им рупу у вратима палицом.

  2. Imala sam taj problem pre dve godine. Nikako nisam mogla da spavam, i to se vuklo doooobrih tri meseca, možda i više. Imala sam baterijsku lampu do kreveta i neku knjigu, pa kad god ne mogu da spavam kao krenem da čitam, ili upalim svetlo i TV, onda mozak nekako ne može da se usredsredi na razmišljanje jer nije potpuni mrak pa se natera da spava. Ili se sklupčam na fotelju do prozora.

    I valerijana je majka kad nemaš izbora, za razliku od barbiturata i benzodiazepina utiče na REM fazu sna, tako da od toga bar spavaš kako treba. Mada je gadnog mirisa, naročito muškarcima (nije loša kad se žvaće, ali... nećemo to).

  3. Ako nesto mrzim to je Valerijana i Biljna Rosa, to moja Zena korsiti kad je pukne migrena, i onda mi cela spavaca soba kandise na to. Da joj makar pomaze pa ajde.

  4. to moja Zena korsiti kad je pukne migrena, i onda mi cela spavaca soba kandise na to.

    To je zanimljivo, muškarci inače mnogo teže podnose miris (bolje reći smrad) valerijane. :D

  5. Mada je gadnog mirisa, naročito muškarcima (nije loša kad se žvaće, ali... nećemo to).

  6. pa šta ako je gadno, ako pomaže, fala bogu da treba da probaš.
    pojela bih i bubašvabu da znam da će me izliječit od nečeg.

  7. Исто имам фрку са спавањем, блејим као мајмун до 3-4 ујутру.
    Бромазепам узмем кад баш пригусти и добар је, уме да обори.

  8. Sta ga znam, ja sam inace posebno gadljiv i osetljiv na kojekakve mirise. Osim benzin, nafta, nitro razredjivac, to je lepo, tu su pare!:)

    Najgori miris NA SVETU je za mene ona kiselina za minival sto su nekad koristili. Pre bi skocio u septicku jamu nego sedeo u salonu, a one zene sede i uzivaju nista im nije.

  9. ja gotivim macinu travu, jesan li ja peder alahalahallahallahallah

  10. ја сам био код психолога у основној школи, 9. разред.
    пробелем са ауторитетима уз просјек 4.8, ваљда нису узимали у обзир пубертет.
    ништа страшно. димам сада неки проблем који је на психичкој бази не бих имао фрку додем и тражим помоћ.

  11. Let me see...
    Hm...
    5-6-7-8 razred. Svakodnevno po sat vremena kod psihologa.
    U početku mi malko bilo frka a kasnije do jaja. Crtao svaki dan. Opuštena pričica, zajebancija. Čak sam i donosio metalčine na diskovima pa puštao na kompu. Do jaja brate.
    Šta god vam rekli za te psihologe, ne verujte. Dobar narod

  12. Ima li ti kafilerija dje u komsiluku?

  13. Колико мандата добија странка која освоји 5% гласова на изборима?

  14. Jebac, baci ga pred navecer, o'ma te uspava...

  15. pojela bih i bubašvabu da znam da će me izliječit od nečeg.

    A super lepak? :)

  16. Nisam siguran za Sangal, meni prilično nepoznat lek, keva ga uzima, mislim da ne treba recept. Udara u pičku materinu, moguće i halucinacije.

  17. Не вреди, Кајтез.

  18. A super lepak? :)

    sranje je. probala sam dva, k'o vosak kad jedeš :D

  19. "Udahni me, odradiću te." - OHO fon Bizmark.

  20. Да ли је број комбинација за лото 7/39=39х38х37х36х35х34х33=77 519 922 480???

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.