Разноразно питање

  1. moraš da je otvoriš u plejeru da bi dobila tu opciju.
    Ovako je android vidi samo kao običan fajl.

  2. Nije mu sad tu telefon, znači samo kad pusti pesmu i dok pesma ide da pokuša da promeni (pošto ja sam držala dugo na pesnu (dok nije bila puštena) i ništa se nije dešavalo, samo jednom zavibrira kao da nešto treba da se otvori)? Mislim da je to pokušao, ali pitaću ga, ima isto i objašnjenje gde folder koji treba da kreiram nije ringtones, nego media, ali videću obe opcije. Hvala.

  3. sto je zakljucana tema o saricu? jbt...koja paranoja od druga Vucica

  4. hahaha kajzen ima presmesne paranoje
    misli da politicari idu po netu i citaju sta ko pise o njima

  5. uvesti opciju da se vidi koji je mod zaključao temu!

  6. mislim ono...taj vucic je toliki degen da me ne bi cudilo nista, al treba se boriti protiv te cenzure, a to se ne postize tako sto se podvija rep...posle ce nam za desetak godina djavo biti kriv jer necemo moci da koristimo normalno internet, citacemo novine samo koje odredjeni politicar finansira i tako ta sranja... kad dopustas malo po malo na kraju ispadne veliko sranje

    vucicu jebem ti majku.

  7. Pitaj slobodno, ja sam zaključao podršku Šariću, zaključili smo da nam je dovoljno puta sajt bio u Kuriru.

  8. nije vise tito na snazi pa da nemas pravo glasa lolo
    to su vam ostale paranoje iz komunistickog perioda

  9. nisu, to je sasvim normalna paranoja moderatora koje kaizen posle nariba zbog nereagovanja :)

  10. pola moderatora su sns botovi lol

    kao dosta nam je da budemo u kuriru, a ustvari imaju nagon da ubiju svakog ko prica lose o drugu Vucicu

  11. Haha već vidim naslov

    NARKOMANI SA VUKAJLIJE PODRŽAVAJU ŠARIĆA

  12. Pitaj slobodno, ja sam zaključao podršku Šariću, zaključili smo da nam je dovoljno puta sajt bio u Kuriru.

    Kad bio? Daj neki link. sad će da ispadne da sam i ja počeo da te pratim po forumu :)

  13. Bio onaj edijev post kako naručiti drogu preko neta dio :)

  14. Onda kad su jurili Edija, ne mogu da se setim tačno naslova ali je bilo u pitanju fazon "Preko Vukajlije kupuju i prodaju drogu". UBR, je l' neko čuo šta o Ediju?

  15. Obrati pažnju na "mišljenje stručnjaka" to je najjači deo vesti :)

  16. Edi je u programu zaštite svedoka. Promenjen mu je nik na vukajliji.

  17. Jedva cekam naslov u kuriru:). A bilo je u nedeljniku cini mi se kako se obogatio saric, valjda nekog krojaca opljackali za 70000 maraka i kad se obogatili valjda mu vratili nekoliko puta vise.

  18. Edi je ubijen u zatvoru...tacnije ubili su ga ovi iz DB-a jer im vise nije bio potreban...a namestili su da izgleda kao svadja medju zatvorenicima u kojoj je nastradao jer ga je u toj ''masovnoj'' tuci drugi zatvorenik ubo nozem...naravno taj zatvorenik isto radi za DB

  19. Nek neko pošalje link kuriru ka onoj temi o šariću lololo

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.