Разноразно питање

  1. Zanimljivo, ja sam čuo da su ga uboli četkicom za zube i to u predelu abdomena.
    Svašta...
    Mladi ljudi ginu.
    Kuda ide ovaj svet...???

  2. Ja sam ozbiljno pitao za Edija, razmenili smo nekoliko zanimljivih razgovora tokom njegovog boravka ovde.

  3. sto je zakljucana tema o saricu? jbt...koja paranoja od druga Vucica

    Jebem im sve, ja napiso post ogroman, i kako sam upoznao neke iz te ekipe, i njihove familije, i kako smo bili samare zasticenom svedoku u skoli, i kad su mi pretili sa njim neki, a nisu imali veze, i jos svasta i kiknuo posalji kad ono kurac...

  4. Ajgajebi zulu, hoćeš da ti otključam na deset minuta da okačiš, ja bi to rado pročitao?

  5. Hahahahah, jebem ti Sunce! Kad ovo bilo, kad sam bio pod palmom? Ne bih primetio da eddija nema, mislim da nema nicka njegovog...
    ali Zapata i njegov nos, "neko sigurno iz policije čita poruku"...jeboteeee
    Ma garant je Zapata trolovao, al ga ubo baš. e ljudi šta ja propuštam...
    torazulu, pošalji meni u pp post, ja ću ga pročitatii sigurno.

  6. šalji i meni, ja sam veliki fan tvojih sastava :)

  7. napisi tamo u temi torazlu, nek svi vide kakav je covek bio

  8. Što bio? Živ je Šarić umro nije!

  9. sta je to bilo oko ajaksa i valdemara? nek mi preprica neko bio sam 48h u ril lajfu

  10. Комшо, шаљи то писаније у пвт.

  11. Ja sam sačuvao taj edijev tekst, ukoliko neko želi da naručuje preko neta nek se javi u PVT.

  12. Ne šaljite mu skočko je policiski špijun!

  13. AJAX - VALDEMAR

    gde je problematika? i zasto je valdemar pretio nozevima duplo, a mozda i vise nego duplo mladjem autoru od njega?

  14. Prosledite mi taj torazulov pvt.

  15. mož i meni jedan torazulu

  16. dajte i meni od torazlu i odgovorite na ovu tucu ajaksa i valdemara

  17. Edi je dobro, upapučario se i sve vas pozdravlja

  18. Hvala Manijače, meni dovoljno. Pozdravi ga od mene.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.