Разноразно питање

  1. Ajde probaću, mada sam se ponadala da ću moći nešto bez daunlodovanja, ionako me moj komp jebe nenormalno.

  2. I elegantan je, lip.
    Bs ti sam traži prevode, ako se dobro sećam, wmp je jedino što imam trenutno od tih plejera čuda. Što ne gledaš preko neta? Ima praktićno sve..

  3. Meni Gom ne pušta dobro pojedine snimke, pretpostavljam da nije dovoljno brz i/ili mu taj neki kodek nije dovoljno dobar, pa uglavnom koristim VLC Player.

    Elem, možda da se poigraš sa ovim postavkama: http://player.gomlab.com/eng/guide/preference_video.gom
    EDIT: vidim sad da te nagovaraju na drugi player, tako da se pridružujem, da se ne akaš zgomnetom.

  4. Što ne gledaš preko neta? Ima praktićno sve..

    A volim da gledam nešto k'o čovek, da bude kvalitetno. Uz to snimci preko neta često imaju lošiji zvuk, tako da iako mi subtitlovi za engleski ne trebaju (ako je zvuk dobar), na snimku sa neta mi to često smeta jer ionako imam problema sa sluhom.

    Ajte mi dajte neki link za taj BS, znači da samo daunlodujem i instaliram, nikakvih smaračina pored da mi traži. Verujem da može i ovde to da se postavi, ali ako ne, onda u PVT, ako vam nije problem. Hvala puno.

  5. E vala nećemo. Ako ne znaš naći BS player da dl, ne trebaš biti na netu :P

  6. http://www.bsplayer.com/
    Samo instaliraš i šljaka.Vlc je isto dobar al meni nekako bs lepši i brži

  7. :( pa što joj govoriš?

    Valjda nije toliko smotana da ne zna da ukuca na guglu bs player? :/

  8. ma jebo skin, koji će mi đavo kad gledam film na full screen :)

  9. bs je govno.
    gom matera.

  10. bs zakon
    sam nađe titlove
    govno ti je gom

  11. i smrdi ti luk iz usta

  12. ne smrdi, sad sam oprala zubalo
    mogu i sama da nađem titlove

  13. luk iz zeludac ide.da ga je lako sprati,ja bi ga znjio svaki dan.
    a i kusam ga svaki dan pre spavanja.

  14. бс бс екипа на све спремна направи гому сачекушу и изврну га од батина

  15. jel malo 1200 za 7 sati sljake?sljaka je laganica.ono,studenti i te fore...

  16. šta je dobro za bubuljice?
    ja sam čuo da je sperma dobra da se maže jer ima belančevina, ali u zadnje vreme je nemam puno jer previše jebem hehe

    EDIT: ne, ozbiljno, šta je dobro ? nemam ih ja puno, 4-5, al opet me kvare ovako lepog

  17. Исцимај Џелу

  18. jepse pseto hahaha

    ajmo kozmetičari, odg bre

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.