Prijava

A ako osteti gledj? U stvari boli te kurac, porasce ti nova.

pa zato i bih i njega uzeo, one ne šteti gleđ. zato mi se i ne ide na izbjeljivanje.

boli te kurac, nosi žute zube s ponosom, bar su tvoji

http://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=2132#post_2694933

Milos-88

Kako se zvase emisija o igrama i kompjuterima, bila je na trecem programu. Bilo je obicno pet recenzija igara, poneki program i poneki hardver? I da li sada postoji na kablovskoj neka slicna emisija?

Да ти ниси мислио на емисију Поларотор? Неки дан сам глед'о њихову хиљадиту емисију, још увек постоји и емитује се на Коперникусу (КЦН).

Ja mislim da je to to, pocinjala je ranije tako sto se voditelj ukrcava u neku raketu cini mi se. Hvala sreto
A kako se koristi ugalj taj za zube? Ja sam cini mi se citao da to ko duva pa hoce da mu bude negativan test da se koristi.

пушите ми Курац коментатори хахахха :Д

Је л' неко од наших води "Најтачнији хороскоп у Србији" на фејзбуцима?

E, Zero, Makaronac i Bruse mađije, hvala vam što ste mi preporučili BS plejer, kako automacki skida subtitlove, ja sam oduševljena!

Ја сам препоручио

Koji je dušmanin hakovo simetov nalog

шта те боли Курац

јел и ви осећате сексуалну тензију између валдемара и грањке?

Банујте овог шабана, блати име Симе.

http://i1.ytimg.com/vi/w-lihmOG7Aw/hqdefault.jpg

Prvo mogšu a sada simeta.
Ništa vam nije sveto!

dajte neki lek za ono meso posle vadjenja zuba
pre neki dan mi zubarka iscupala jedan od najvecih zuba koje je ikada videla
sto nije nikako dobro,jer je ostala neko pregadno zagnojeno sranje koje smrdi na onaj zubarski smrad najgori i pece ko da je zaoka pcelina zaglavljena tu,mnogo na kurac ide

pa jel ti stavila lek neki u to?
Ne vredi dok ti ne očisti tu trulež.
Ako je pod upalom rokaj nimulid (ili brufen) ali nimulid u obliku tableta. Bež dalje od žvakaćeg

pa nosio sam onu vatu,sta je vec i skinuo posle nekih 10-15 minuta...ne secam se leka nikakvog,tu je nesto prskala,mazala...samo mi je govorila sta ne treba da radim,a nije mi nista rekla da uzimam,al ocigledno treba nesto...

немој само да гуташ нимулид него га сиши

јел и ви осећате сексуалну тензију између валдемара и грањке?

Pa tebi je onda svaka tenzija seksualna tenzija? Imam druge favorite, Granjku primam samo kao posmatrača. Sa kuglom u ustima. Vezanog i bičevanog. Polivenog hladnom vodom. Penetriranog metalnom šipkom. Polivenog vrućim voskom. Depiliranog i degradiranog... U stvari, ne... Zašto da uživa? Nek ide i propoveda propast srpstvo dozovite se pameti Srbi ovo ono. Možda se i snađe pa nađe neko zadovoljstvo. Ali ne spajati njega i mene u tom kontekstu.