Разноразно питање

  1. Dolaze hrvati danas iz 2 u 1 kaze Armin.

  2. Стриктно фламанци

    Билинсу то дани кад су се куповале прескупе треше ех

  3. Jel zna neko sto nema Gospoda Vremena Kaleta na fejsu :D

  4. можда је црко коначно ретард

  5. Kad već tražimo nestale, ko je admin stranice na fb kucamo an vrata zaboravljenih asova?Odavde je garant

  6. Nzm, a pise na dd prosecnog srbende da je potekla ideja sa vukajlije pa ako je neko raspolozen da mi vise objasni

  7. Kako nema Kaleta, kači trista slika i klipova dnevno. Dragan Otašević se zove.

  8. danas dok sam trenirao mi je pala jedna misao na pamet
    zašto stevan nije mod?
    ime mu počinje na s ko stefanu kostiću
    i on ko antal tuče mater svoju
    a?

  9. pa i antal je tuko mater svoju_

  10. E zna li neko koliko je ove godine imao bodova zadnji brucoš na listi za BG domove?

  11. Гледам ове силне рекламе за Сомерсби, Стронгбоу, Карлинг па ме занима, да ли неко у Србији прави овако нешто? Онај Књазов безалкохолни покушај не рачунам јер онде нема ни Ј од јабуке. Знам да се у Мачви, Подрињу и Шумадији доста гаје јабуке, па ме чуди да се нико није досетио да омасови продају чистог сока од јабуке, јабуковаче (ракије), односно вина од јабука познатијег као цидер. Што бисмо куповали бугарске и чешке копије енглеског пића кад бисмо могли да производимо наше.

  12. Zato što to o čemu ti pričaš (prim. aut. organski proizvod) je do 300 puta skuplje proizvesti nego te navedene sajdere. Srbijanka od mene odkupljuje divlje (nekalemljene, neprskane...) jabuke po ceni 6 din kg. Od toga prave sirće, rakiju i čips za ishranu konja.

  13. jesu li im konji onda pijaneti luđđi?

  14. Sena je za konja deky a doping je za čoveka

  15. Onaj strongbow je kao rakija razblažena sa vodom iz bare ne kupujte poyy

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.