Разноразно питање

  1. Strongbow jebe kevu bolji od somerzbija 10 puta probajte ga poyy

  2. Strongbow najružnije piće koje sam ikad probao.

  3. Strongbow pišaća poyy

  4. Ima li neka dobra doosxa da mi posalje Wheel of time u pdf ,malo mi se ne da preko fona da trazim,poyy

  5. Ko te jebe što nisi pročito 2009 u vojsci ko ja.

  6. Gulio krtolu po kazni i cistio gowna

  7. Da li neko može da mi pošalje link sa kog mogu da daunloudujem torent za GTA IV ili San Andreas?
    HITNO PLIZ

  8. мени стварно нису јасни људи који у 2015. години не умеју да нађу торент а имају мање од 50 година, али стварно

  9. brt ne igram igrice, kickass nešto ubagovo nzm šta je...
    nikad ništa ne skidam s toga, pa ono.

  10. što ne potrošiš tri minuta i nađeš mi to nego da sereš ?

  11. Piratebay -> GTA IV, GTA San Andreas -> skineš onaj sa najviše Seed/Leech. Ta-da!

  12. http://www.partis.si/prva
    eo ti nađi ovde i provereno nema lažnjaka.Slovenački je sajt pa treba malo da se navikneš lolo ali skontaćeš već
    i ostavi malo upload kasnije trebalo bi da vratiš onoliko koliko si uzeo videćeš već na profilu :)
    EDIT i treba da se registruješ
    EDIT ili ovo što kaže čak eo https://thepiratebay.vg/torrent/12202189/GTA.IV.PC-H3Xt

  13. hvala mnogo. nemam vremena da se jebem oko toga.

  14. putovao mozda neko s bla bla car?
    cini mi se kao dobra ideja, al mi nesto paranoja kuca na vrata.

  15. ако ниси добра пичка немаш чега да се плашиш таман да устопираш турчина камионџију осим да се не стровалите негде

  16. keve ti?
    sad mi je mnogo lakse

  17. кеве ми. а ако ниси добра пичка вероватно би и желела да те неко спопадне

  18. jeste. tebe cekam da me spopadnes. ziva nisam.

    nego za ovaj bla bla... neko koristio mozda? kolko vidim mora se plati unapred. tu mi nesto ne mirise bas na ljubicice.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.