Prijava

meni savršeno šljaka rajd u tečnosti koji se stavi u struju. Skup je ali sam vremenom naučio da ga ekonomičnije koristim, odnosno da ga ne držim previše upaljenog bespotrebno

Stig, ja sam reko da nije otrovno za ljude, a cenim da je opasno za crknute ribe lolo

Rabine, naprskaš oko prozora i malo po uglovima stana, ne prilaze uopšte. Plus ako si u kući, naprakaš dvorište i muran si.

A reče mi onaj u poljo apoteci da ga kiša ne spira nego ga baš aktivira.

Tilmo,
Koliko se pije dnevno?

možda izgleda čudno ali mene leđa više ne bole

Brate, u mojoj zgradi ima žutih mrava, jedna baba usedelica ima u garsonjeri botaničku baštu i 18 kolonija mrava. Jedno vreme kad se pobunimo ona ih naprska. Al od kad je gledajući gde idu kablovi, uzela sečice i posekla nam kablovsku u tripu da joj krademo struju, više nismo u dobrim odnosima.

Plus u zgradi do nas se nakotili golubovi a sa njima došle i bubašarbe.

Srećom samo po neka bubašarba je preko krova zalutala kod mene ali to je značilo rat.

Probao sve, al ovaj vilotrin 10 je jebač tih buba, kako sam naprskao i neka muva kad se zajebe da uleti samo se iskrivi u uglu kao stiven hoking i umre.

Otkako je umro, Tilmo više ne hrče lolo

Hahaha Tilmo pa jebeni Vilotrin. Nije 2006.
Javi se u pvt da ti dam nešto ozb za muve i ta govna. Do duše skuplje je malo al jebe majke

bohore, pre ili kasnije će ti neko provaliti taj štek zyklon b-a

Boh, ja ne biram da li ću u bitku po tome koja je godina, nego kolika je vojska buba koja me napada!

Al uvek sam otvoren za nove otrove. Daj!

ima li neko nekog šanera za parfeme SAMO ORGINAL

ja uzeo invictus pre neki dan, al ne mogu da otkrivam identitet

pa šta se javljaš onda, šta me boli kurac što si ti kupio invictus pre neki dan

da se pohvalim ciganski :D

Pako raban smrdi na bakin taban

Raban Pako kurac mi je tako xD

bolji milion od invictusa priznajem, al milion je tako 2014. mada je i invictus 2015. al ovo mi je 3. tura navikao jbg