Prijava

Deluje kao da bi me ubila na spavanju

Šir vidim sebe pored ove mačke lagano

Ostade macka na prosloj strani, znaci curi se zuri da ga pokloni. Pa ako ima neko nek se javi.
http://s24.postimg.org/4yl91p0dv/FB_IMG_1482085322649.jpg

Imam neke drugare napaljene na jamarenje već je vidim kako služi za obuku pasa u rovu

kontam da ovo cudo ne gotivi gluten i gleda rts 3 po ceo dan.

Daj bre Tilmo da l si realan haha

Да ли неко жели купити нови иксбокс један

Ј Е Ф Т И Н О

Da se izvuče put. Mudro
Oće li ona drugarica da ga igra samnom ako ga kupim exexe

Brate, zamolila me da podelim ovu macku tj da je poklanja. Al.ima neke jebene uslove ne moze svakom da je da. Neam pojma koj kurac, udala se skoro po mozda ceka bebu pa da liferuje mačka.

A pošto je to specifična vrsta možda hoće neko da je čuva a nije imao para, odakle znam. Xd

Ja podelio pa kako bude.

au jebote kolko hladan ovaj stan :/

Nek je pošalje Putinu u znak srpsko-ruskog prijateljstva xD

svaki sledeci put kada vidim to cudo,deluje mi za nijansu prihvatljivije.cak pocelo i simpa da mi bude.
i razmisljam koji je psiholoski profil osobe koja gaji goluzdravu macku koja verovatno nema nikakvu funkciju sem zahtevanja na nekim fensi macecim obrocima.

takvu mačku kupila rejčel u jednoj epizodi prijatelja, dala 1000 dolara, a mačka je sve izgrebala

Носила је на оном црвеном јастучету

Realno, grtko mi kad pomislim kako je kad pomazis ovu macku a ono joj škripi koža. Al ocigledno ima ko to voli

И на крају је продала Гинтеру

ahahahaha da da on bi od nje i kamen kupio

Sećam se da su prijatelji bili pre laku noć deco i da me ta serija vrlo nervirala kad sam bio mali.

сперма од мог пса повољно, стерилисан је сада остала су још два контењера четврти најлепши пас на свету

само озбиљни

nadam se samo da je mačka sa pedigreom i da je prirodno ćelava , da ne bude da je zapatila neku boleščugu pa joj spala sva dlaka