Prijava

dobar je stan ne kenjajte...u svakom slucaju mnogo bolji od soba 85% vukajlijasa sa posterima warcrafta ili nekih metalskih grupa, plus sto vecina vukajlijasa su podstanari koji zive sa roditeljima kojima je zivotno zanimanje podstanari, i takvi uvek nadju da se podsmevaju drugima....onaj ko ima ne zabada nos drugima u ono sto ga se ne tice nego gleda svoja posla.
Sah-Mat

ahahaha sunce ti jebem ko krme mršavo

Izabrao sam mozda pogresnu sliku, vesela je to macka. Sad cu neku drugu da dodam, bez sale sad, ako je neko hoce nek se javi. Dodacu jos par slika.

Je l ovo ona mačka što je izvučena iz požara što je bio?

Thilmo
Izabrao sam mozda pogresnu sliku, vesela je to macka.

https://s27.postimg.org/y6w070n8z/FB_IMG_1482087834655.jpg

Hahaha. Simpatična je mačka na neki uvrnut način

Бановати мачку

meni macka sada skroz ok.

koja gomila skupih goluzdravih gremlina

Uzmes za dzabe,nadjes neku budalu da kupi za 500 evra.U celoj zemlji mora da ima neko ko hoce da da pare za ovo.U medjuvremenu ga hranis otpacima pa ako pretekne.

Cuo sam da su skupe al nisam imao pojma da kostaju kao bmw svemirac jebem ti seme.

A sto je onda ne bih uzeo ja i da se pari i da prodajem mačiće?

Ček da proverim naše oglase, nisam znao da ovo ovoliko košta jbt.

Thilmo jesi taj stan na kredit opremio?

Nisam pap, sve sam sa svojih deset prstiju, propatio sam godinama ali ga završih.

Elem, ona macka nije za udomljavanje, sad sam dobio sve informacije. Košta1500 eura ali ima neki ugovor da ne sme da se pari. Plus jede samo neku rojal kanin hranu i dosta je zahtevna.

Zaboravite na ono sto sam pisao, nisam znao da je ovolika frka oko jedne macke.

Edit: a jesam uzimao neki kredit sta li ja pricam, mada me zezas nesto al bitno da je skurnja i takoto.

hahaha brate ti bi prodavao nešto što niko neće ni za dž xD

Ma beži, ko čuva ovo jbt. Xd

nisam skoro video ruzniju zivotinju