Prijava

лол толко кошта и штене кера мога, није то нека цифра за флегшипере

Koji ker u pitanju je?

Kane korso 400-500e sto ja znam.

Брт мој кад имаш четвртог најлепшег кера на свету мало већа цена је

Haha ozb 4 po lepoti? Koliko vredi pas Tulj? 50 k?

Било је неке приче 60к после те изложбе у Риму, али не дам га ја јер је мој брат

а као што знате брат је највредније нешто на свету

Daj neki link gde ga cene 60k ili priblizno. To mi nerealno skroz.

Samo da kazem tilmu da je digo televizor u kurac, tv treba da bude ispod nivoa ociju. Jer kad je nizi onda ti je pogled opusten kao i vratni misici. Ne prave se dzaba ona sranja ispod tv-a koje i ti imas onako niska jbt. I molim te kupi jednu kanalicu ako vec ne umes uticnicu da sprovedes do gore, ako umes kabl od kablovske provuci kuda i struju samo nemoj da se dodiruju

Па брате гледај да његово штене кошта око сома, да женка роди по 5 6 копилади сигурно. И рачунај да сперму шаљем за по два сома свуда по свету преко угарске банке сперпе.

добро куче - добра инвестиција

само што је мој курчева инвестиција, поједе ми сто педесет евра месечно без ветеринара кад је здрав

Pa to sam i ja skapirai, kanalicu sam svejedno planirao sutra al sam tv jebeno previse digao. Cu ga spustim sutra.

Ajde bre skini mi se s kurca s tom spikom od 60k evra

Pa što si ga štrojio?
Ima u Mld neki Doberman do 5 k evra uzima za parenje lola. Znam da je dobijao 40 k nije ga htio dati, logično.
Evropski šampion i te fore
Koja su 3 lepša tulj?

добар кер > плац на косову

Pa mozemo i da se prozivamo ako hoces ali na nbg nema tako skupog kane korsoa

Ostaće ti rupe na zidu sad hahaha

Лику су у НС нудили за добермана сто сома марака, лик их прељуто одјебао. Лик има најбољу одгајивачницу добермана на свету, Алтобело.

овај кер је био први
http://dodaj.rs/image/17657.html#

Мој кер
http://www.dddcanecorsos.com/images/Leone.gif

Brt malo gipsa i nek spusti tv toliko da rupe ostanu iza tv-a da ne mora da kreci. Mada je belo moze lagano da zamaze samo tu. Kad bude mislio da kreci neka namesti tv na bolje mesto pa sredi sve.

Ili neka okaci sliku sa vencanja haha