Prijava

нису мени нудили 100, била је прича око 60к али ми то стварно није падало на памет да прихватим.
Тебра тешко се продају уопште такви керови, настају јебига селективним парењем кроз десет година фазон. И било ко од одгајивача не даје те керове нити их продаје јер су их и сами једва добили и крв своју пропишали док нису добили доброг кера. И онда га уновчавају док је жив.

Пази колико је он мене коштао, 150 евра месечно када је здрав пута седам година. Плус ветеринари, изложбе, курац палац.

POZDRAV PRODAJEM POLOVNOG KERA PRVI VLASNIK NIJEE MNOGO PREŠAO, REG DO KRAJA 2017. KAO NOV STANJE EKSTRA, 2.0 TDI OČUVAN, SAMO OZBILJNI KUPCI

ZAMENA: MOŽE, ZA MANJEG POTROŠAČA UZ DOPLATU
LIMARIJA: OČUVANA (ŠTO SE VIDI NA SLIKAMA)
LUPAN: NE, REDOVAN SERVIS, REGLAŽA PREDNJIH ŠAPA RAĐENA KOMPJUTERSKI!

dajte neko nek locira tacno gde zivi tuljan

grehota bi bilo da te ne opali neko tuljane

haahah jel realan ovaj Thilmo sa ovim oglasima?

Ko da ocekujes da neko prodaje ona kola sto je Kenedi u njima ubijen na polovnim automobilima ili daje GTD posrednik...

Reci prodaješ kokain na oglase

Ољољљољо џаба ти сад да ми крадеш кера када нема муда, можеш једино са пинкпатерима да организујеш крађу сперме његове

Ne znam za Cane Corso, ali u KG imaju dva lika jedan gaji Dobermane drugi Rotove, idu ladno kerovi 50000E i preko.

KLONIRANJE
L
O
N
I
R
A
N
J
E

a kako si nabavio kera tulj

Ако ти кажем морао би да те убијем јбг

moze li meni ili papetu u pvt, dugo vec trazimo neki biznis da pokrenemo, ovo je to rekao bih

Kenedi ubiven u jednim kolima, kerova milijon po svetu. Al ovijeh naći nemožeš.
Al kontam da papet cuva zlatne kljuceve stenare gde stoiljada korso kane čuva se. Xd

ArminVanBuuren
moze li meni ili papetu u pvt, dugo vec trazimo neki biznis da pokrenemo, ovo je to rekao bih

Једна занимљивост за Боха који је велики поштовалац Аркановог лика и дела. Штене од мог кера је купио баћа који је кекно аркана, ено га у јужноафричкој републици лови са њим црнце на свом сафарију

Jeli tuljane ja da te pitam, može li tvoj kane korso da izađe na kraj recimo sa...divljom svinjom?

Pade mi na pamet nešto.