Prijava

Misliš koji je poturen da ga bije glas da ga je koknuo?
Jer moram ti reći da je Arkan živ, mada znaš to.

Meni je samo zao sto nema nosoroga na nasim prostorima jer mi oni djeluju bas kao prave zivotinje za nas. Nabijeni su imaju ljut pogled i onaj rog im dodje kao frizura 'na opasno'

Pricao sam sa Arkanom oko 10 minuta na ribljoj pijaci u Novom Sadu 2014. godine.

Ја сам мом керу уши ошишао на брзо, зато је он вако лепо. Тражијо је кристијан његово штене, али му нисам дао јер је пичкица. Ено га сада плаче са својим срање керовима, има неку шатро одгајивачницу. Чак и чуме има одгајивачницу КК

nbema potrebe vise za teorijama o arkanovom ubistvu jer imaju dokazi da ga je sloba ubio i sve

Nemoguce brate. Ja sam cuo da ga je ubio nebojsa covic licno. Izasao iz dzipa u trenerci spreman za tucu sa svojim zetom

Edit: mislim nije htio da se bije sa zetom nego sa arkanom

Covic je ubio djindjica pazle.

hahahah pa ga ubio pesnicom

covic ubio ljudi ko stalone u trecem delu ramba

Vidis kako si pao na pricu thilmo.. mislis ako je ubio djindjica da nije ubio i arkana lol

Arkan je ziv na kipru.

slusaj torazulu
boli me kurac sto lizes cmar bohoru i ostaloj dvadesetozuboj ekipi
nemoj da se glupiras

Haha beži bre daunovac u pičku materinu

jao ne sad ce mi prljava babetina kosma srediti još 9 meseci bana

Šta je maestralno? Što su se skupili najgori debili čekaonice da drkaju kao čoveka od 40 plus godina. Otac vam može biti mater vam jebem

Da ga drkaju nešto specijalno, nego na to drkanje se ne bi ni tuljanova kane korsa nadraškala.

Slusaj ti decko.
Da naucis sve o optickim prevlakama, ko ih je izmislio, kad i zasto. Svaki pogresan odgovor ce biti jako bolan.

Sad cu malo da se uvlacim Boxoru.
Dragi prijatelju Boxore, da li bi bio ljubazan da mi posaljes podatke od ovog decka kako bi mu blagovremeno poslao literaturu? Moze PVT.

Bohore, bi li mi mogao na skali od 1 do 10 ocijeniti koliko je prikladno maltretirati sljedeće Vukajlijaše:

1. Bombaš
2. Zhajk
3. Pyc
4. Zapata