Разноразно питање

  1. Braćo treba mi torent od igrice Rise of nation 1 i od 2 i recite kako da vidim da l konfiguracija može terati 2

  2. Hvala Miki. Našao torent sam.

  3. Ništa brt, uživaj u igrici.

  4. Da l je bezbedno ići u Tunis na ljeto?

  5. Ozb il me zezaš?

    Stvarno se razmisljam da odem al mi frka od onih terorista.

  6. ja se kupao na u avgustu na plazi na kojoj je u martu bio napad(valjda u martu). nema nista bre idi slobodno ja sa zenom bio...

  7. Ja zivim u blizini cca1 000 000 terorista pa mi nije nista.

  8. Svakom dvoru dvorska luda treba xexe.

  9. najbolji tip laksativa i nešto za regulisanje picvajza u stomaku mi treba, ozbiljno pitam

  10. Stomaklija ako je imas. Poslednji put me boleo stomak pre jedno 10 godina, pravu stomakliju sam drmnuo i ko rukom odneseno.

    To je od prirodnih lekova od vestackih KOKA KOLA xD

  11. probiotik da regulise STOMACNU FLORU

  12. koka kola je dobra, stomaklija takodje. ako oces da se iskenjas srokaj litar ladnog mleka. ako zaustavljas proliv izmesaj po dve kasike secera i kafe i smrndzaj(secer nije neophodan...) ili cokoladu za kuvanje.

  13. probaj sa bananom pa onda popij koka kolu, to obicno pomaze

  14. Popij kafu i rakiju, pa pojedi jednu bananu i čokoladu, to zalij litrom hladnog mleka, sukni malo koka kole i jedan probiotik i bićeš ko nov.

  15. Ma za ćaleta treba, eno uzeo sam neki laxomucil prašak, pa nek popije to, dve kile čaja i nek legne, pa ako ne reši, idemo na ove ekstremne varijante

    Ja se sad mislim, da ne mogu da kenjam preko tri dana, uzeo bih da se isklistiram, ništa ne bih prepustio slučaju

    fan fekt: jedan od naših košarkaških reprezentativaca jednom nije kenjao deset dana na pripremama

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.