Разноразно питање

  1. Ima ljudi koji ne mogu kenjati u nesvom kupatilu, da

  2. Jest, bezveze je začepiti tudju wc skoljku... Tako da cesto otrpim do kuce, gdje mogu na miru kubicirati 30+min

  3. Haha i ti Kosmajac?

    Pricao sam jedno deset puta sig ali kad god odem negde mora da prodje bar dva, dva ipo dana dok se ne klimatizujem na nesvoje kupatilo.

  4. Pazi i Keselj isto.

  5. Ma da, retko ko može. U sumi kenjam npr lagano
    U tudjem kupatilu teško jebemu

  6. meni doktorka kad je rekla da je normalno 2-3 puta nedeljno obavljati nudzu ja se sokirao, ja mislio zatvor posle 2 dana nisam navikao hah

  7. To je kao ker (sto ima gazdu naravno), sto mora da ima eye kontakt sa njim dok sere jer se oseca ranjivo xD

    Taj ker svakako nema sanse protiv divlje svinje.

  8. Kao ni jedan drugi ker.
    Kenjam lagano u tazbini u kupatilu u koje ide samo djevojka, i to je to. Níge više.
    I u mom kupatilu kući nije kenjao niko bar 8 godina tipa

  9. Sve preko tri puta dnevno i manje od jednom u tri dana je problem ostalo je ok.

  10. normalno je kenjati vise puta dnevno, tako makar kazu doktori

    ja jednom ujutru posle kafe uz novine i to je to, drugi put ako se bas presevam od hrane popodne tipa pecenje masno

  11. Ma to je od organizma do organizma, nema tu pravila.

  12. ArminVanBuuren
    meni doktorka kad je rekla da je normalno 2-3 puta nedeljno obavljati nudzu ja se sokirao, ja mislio zatvor posle 2 dana nisam navikao hah

    Nisam znao ovo.

    Kosovac zauzeto
    ja jednom ujutru posle kafe uz novine i to je to, drugi put ako se bas presevam od hrane popodne tipa pecenje masno

    Isto. Jednom dnevno (doduse poslepodne uglavnom) a dvaput uglavnom kad su blagdani pa zderem kao krmaca.

  13. najbolji tip laksativa i nešto za regulisanje picvajza u stomaku mi treba, ozbiljno pitam

    https://www.youtube.com/watch?v=E8Ms56gX-Tc

  14. Moj drug jednom jeo dinju kad imao proliv na moru kad smo bili.

    Al uzmi to sa rezervom jer on nije baš neko ko mnogo razmišlja a i izvršio je samoubistvo pre par godina.

  15. Hvala, Tilmo, ova informacija je zlata vredna

  16. Što ne kupiš lineks?

  17. Ljudi trazim jedan post sa foruma ili je komentar na neku defku , eventualno primer u defki ali 99% je post na forumu.

    Ide neka prica Mira Banjac i Miki Manojlovic bili u klabingu i Jan Koler uleteo u pricu ispao picvajz

    Znate sigurno na sta mislim, bas me zanima tacno prica i koja je glavica to smislila

  18. Zapata, ko će drugi pisati, najjači autor na Vukajliji ikad.

  19. To je to, verovatno najjaca stvar na internetu

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.