Разноразно питање

  1. Ako je to onaj supersecko ako nije onda neznam i nemogu da komentarisem

  2. objasni autorima @markomecka @vladimir putin @bohor zasto valja i zasto nisi retard ako kupis to po ceni od 7 (recima sedam) hiljada dinara i to PRO verziju od 900W.

  3. Jebeni blender, sokovnik koji li je kurac a reklamira se kao da leči rak jebeni. I pride se reklamira u stilu retardiranosti tele šopa kupovina iz fotelje i ostalih kuraca na nivou grickalice za nokte sa osvetljenjem i uveličavajućim staklom i onog kurca za trbušnjake kojim se 10min dnevno dobija jebačko telo. Sve to, bez mae volk, je dovoljan razlog za sumnju

  4. Taj od 7 soma je kopija, ali solidno sranje ako inače ne voliš voće pošto kad sve pomešaš više i ne znaš šta piješ lolo

  5. kolko ja znam kosta 14-15 i ne koristim ga ali mi zena kaze da je dobar

  6. Uzeo drugar neki model od petnes soma, odlična mašina, samo gledaj da bude neki izdrzljiv

    Kupio bih

  7. jel pricamo o nutribuletu ili super secku malo sam zbunjen? xd

  8. Ne znam brate, neki nadrkan sokovnik je u pitanju

  9. Ma nije secko, nije mi do seckanja, ko se još bavi seckanjem, šta će to jednom mladom momku

  10. Papet, šta te briga šta drugi misle, nemoj da kupuješ stvari koje će se drugima svideti nego je bitno da se tebi dopada !!!

  11. nutribulet jebo te dan

  12. Nisam pitao za misljenje. Pitao sam valja li cemu.

  13. Papet zvani bahanalija

    Uzme pare na kladionici, nakrivi šešir i kupuje sokovnike, boli ga ćošak baš!!

  14. Nije isto sokovnik i secko, vidi se da niste ni makarone skuvali u zivotu

  15. Pa niko nije ni reko da je isto.

    @radj i xiaomi-ja xd

  16. objasni autorima @markomecka @vladimir putin @bohor zasto valja i zasto nisi retard ako kupis to po ceni od 7 (recima sedam) hiljada dinara i to PRO verziju od 900W.

    Meni ovo zvuči kao traženje podrške. Budi svoj brate budi samo svoj

  17. hahaha rece Stevan i Gvozden ga pomazi po kosi.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.