Разноразно питање

  1. Zapata najjači? Šta je Izijemu i Rađardu, bolesni pa nisu došli?
    A ako o defkama pričamo opet nije, mada dobar je!

  2. Ili npr kizo (meni mozda i najjači) i seljak veseljak (mada sam se ja prilično kasno registrovao i kratko bio dok je on bio aktivan, ali se secam i cini mi se da je skočimiš ponudio da njega banuju ako seljak nesto zasere)

  3. Plus Petar pan pezos npr. Ima dosta autora koji su bili mnogo jaki a nisu aktivni vec odavno.

  4. Ovo djoksovo nije ni u top 3600 top stvari na internetu.

  5. Зна ли неко цијене ових пјевачица, чуо сам да се знају цијене нпр. Наташе Беквалац, Милице Павловић итд..?

  6. Znaju se, evo mi svi sa određene teme skupljamo za Marinu Tadić.

  7. ne vrede one te pare.moze da se nadje prelepa kurva za 200e, ko je lud onda da da za jami 500.

  8. kolko kosta jebacina sa mikijem gajicem

  9. cicadrazo znam jednog lika sto je jebo mikija gajica za sedam dinara

  10. Ja znam lika koji je jebo žajka za 70

  11. *žajk tom liku platio

  12. Gde da pratim rezultate NBA glasanja?

  13. не верујем да ће ти нуркић проћи босанчино

  14. Nema šiptara inače bi i ti glasao.

  15. Prolazi Tele insha'Allah

  16. па пре бих за шиптаре него за босанце ал хвала богу ми срби имамо своје представнике у нба

  17. Valja li cemu onaj nutribullet?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.