Prijava

Works at Sam svoj gazda

Koliko ljudi kupuje evre toliko ih i prodaje. To se nivelise samo od sebe, preko leta i oko ng se vise kupuju evri a u ostalom periodu prodaju. Samo je valjda poenta da ne trosi pare koje vrti tj da uvek ima zivih para za mesec dana rada

Да ли бескућници могу да добију кућни притвор то мене занима

Mogu, ako dobro izjebu neku bogatu usamljenu domaćicu

Treba te zaklati nekad. Ti nisi baš realna pojava
Kome ova nebuloza i more ovakvih može biti smešna da mu se bar brk pomeri? Koja ti je ciljna grupa? Ozb pitam

Bogata usamljena jebena domaćica

Smireno sam ovo pitao čupavi

Ko ostaje bez bontona - ostaje bez odgovora

Kako zaradjuju menjacnice? Msm kapiram da je kupi jeftinije, prodaj skuplje. Ali da nikada ne bi ostali bez dinara/evra moraju kupovati isto onoliko koliko prodaju. Kako se ovo resava?

мењачнице не продају ни половину девиза које откупе својим муштеријама. кад се полако залихе динара потроше, мењачнице нагомилане девизе продају банци по мало неповољнијем курсу него што продају муштеријама.

Знате ли како на телефону могу убацити титлове на јутјуб видео другог корисника? На компу има адд-он за Хром преко кога убацим титл и гледам без проблема. Треба ми неко слично рјешење.

ne znam, ali moje raznorazno pitanje je zašto to radiš uopšte

jao udarila kola mitketa joj bozee

Мрзило ме да скидам серију епизоду по епизоду са јутјуба кад већ не могу читаву да је скинем као торент.

Знам за ово, Селтиче, тако на компу гледам. Мало је незгодно бугарску серију пратити на руским титловима који су једини понуђени. За телефон ми је требало неко рјешење. Нашао сам неки сајт www.keepvid.com за 3-4 минута скине 720п видео, скинем титл и гледам.

Bugarsku seriju? Na youtubeu? Ne poznajem te od ovog momenta!

Није лоша серија, јебем ли га, почела скоро на О2 да се емитује.

Nisi mogao da gledaš Kuhinju ko sav normalan svet??