Prijava

глупани

едит: ово је одговор не вријеђам вас двојицу

Ko je najmanje djubre od operatera kod nas?

Vip vs Telenor vs MTS

Telenor i VIP imaju ove nove tarife za 1000 dinara neograniceni minuti i poruke prema svim mrezama.

A pricao sam vise puta kako me prca signal kuci u MTS pa planiram da predjem kod drugih.

A i telenor ima to sa neograničenim minutima? Telenor onda.

oba. S tim sto u telenoru za 200 dinara vise biras dve aplikacije za koje ce ti dati 20GB neta mesecno.

A brate koji vip i asiks patike nemoj da jebes kakve su to dileme

Zivojin Misic
A brate koji vip i asiks patike nemoj da jebes kakve su to dileme

A realno i meni je takva neka slika u glavi al ajde da pitam nisam upucen bas jbg

Neko je pricao da ce admini Negujmoa biti kod Amidzica, sta bi sa tim?

Sta se desava sa posterima?

Na rajan er sam stiklirao niš-milano (bergamo) za dvoje odraslih i dete ispod 2 god, 18 nov povratak 21nov, i ispalo mi 20e. E sad, da l je to realna cena jer piše "price from..."

Pa jesi izabrao termin? One cene su ti klot bez prtljaga (možeš ručni torba dimenzija do 55x45x20) i ne možeš da biraš mesto u avionu, nego tebe i ženu bace random. E sad ti možeš da doplaćuješ dodatni prtljag (50e po torbi), biranje mesta za sedenje, prioritetnih ukrcavanje itd, zato piše "cena od".

E sad pošto vodite malo dete verovatno vam treba veliku torbu da doplatite, ovo ostalo vam ne treba, let kraći od 2 sata, aerodromi i u Nišu i u Bergamu mali I nema gužve

Pa izabrao sam termin. I izaslo mi 10e na tamo i 10e u povratku.

Obzirom da idem na 3 dana, dovoljan mi je rucni prtljag. Al mi 20e za povratnu kartu malo ispada, posebno sto pise ovo prajs from. Pa ne znam sta je tacna cifra.

https://s1.postimg.org/9otltgu3qn/Screenshot_2017-10-22-22-15-53.png

Pa toliko je, to ti je to. Ja sam 17. leteo Niš - Bergamo, sutra sam u Bergamu i preksutra se vraćam, 11e mi je bila karta u jednom smeru

Koja bagatela. :)

Skuplje i više vremena do Niša treba

Realno je ja sam leteo vizerom do Malmea za 30ak evra povratnu. Rajan je isti kurac