Prijava

Internet bez ugovorne obaveze, a da nije KBCNet, koji daju tako u Beogradu?

Млатони
Skuplje i više vremena do Niša treba

Pa ja sam iz Niša brate. Xd

Edit:

Tuki je ona cena, nisam cekirao bio nesto. 100e je.

Hahaha pa sta si mogao da ne cekiras za 80e razlike? Bilo ti da samo kofer saljes jel?

Mahahahaha preseče me s ovim skrinšotom ja sam kartu do Londona iz Nikole Tesle vizerom platio oko 100 evra u jednom pravcu

Zivojin Misic
Hahaha pa sta si mogao da ne cekiras za 80e razlike? Bilo ti da samo kofer saljes jel?

Pa cekirao sam sve i izasla ona cena sto sam kacio skrinsot. Al kad kliknes da potvrdis cenu ono samo nesto dodaje maju im jebem lopovsku. I kad hoces da kupis zaokruzi ga na 100e. Xd

9€ ti je ako letis utorak do cetvrtka, sa rancem na ledjima, sa letom sto na tamo stize u 11 uvece, a na ovamo krece u 5 ujutru, ali samo ako platis specijalnom kreditnom karticom, i zato kazu od te cene. kad god hoces da kupis nesto realno, izadje neka malo veca cena.
ali nemoj zajebavati, 100e da letis sa porodicom je i dalje dzaba, jeftinije od autobusa.

Pa do podgorice je standardna karta oko sto evra u jednom pravcu po osobi. Doduse u sezoni, sad je oko 80e cenim

Ja nisam skapirao jel tih 100 po osobi ili za svo dvoje/troje? Ako je za sve vas onda je bas dzaba jbg a ako je po osobi onda je samo jeftino

imas za tipa 80-90€ za celu porodicu bez kofera, 120-130€ sa koferom do bergama. To ti je najjeftinije sto postoji, bukvalno.
vodi racuna samo kad je let. ako stize kasno u bergamo a ti si uzeo hotel u milanu, a proso zadnji bus, taksi ce te kostati jedno 50ak€ odatle. iako ti busevi sa aerodroma nisu jeftini (bukiraj i to unapred obavezno), druga varijanta je da se vozis prevozom pa vozom, sto ti ne savetujem sa malim detetom, po italiji, zimi. nije nemacka.
poseti i bergamo, lep je grad.

Ja nisam skapirao jel tih 100 po osobi ili za svo dvoje/troje? Ako je za sve vas onda je bas dzaba jbg a ako je po osobi onda je samo jeftino

Ma sto eva za sve garant. Lou kost komplanija je. Moze sa njima i viz erom solidno evropa da se proputuje za cenu bus karte do banjaluke. Uzemes sad lupam zabodes neki random datum u martu za berlin,platis 25 evra po osobi. Mogu i da se menjaju karte za neke druge datume uz malu doplatu,ako skapiras da ti ne odgovara taj datum posle

ne mogu sa rajanerom ako uzmes najjeftiniju

To vec ne znam nisam leteo njima. Oni lete samo iz nisa valjda

Ma viz mi leti sa tesle jbg, put do nisa dva puta je 50e minimum ne moze rajan toliko da bude jeftiniji. Uglavnom cu sad da uzmem da akam po sajtu sta ima da obradujem zenu vikendom nekim

Ima iz Temišvara svašta, do tamo i nazad 40 eur minibusom ili možeš kolima, pa se parkiraš na aerodoromu, ali je parking otplike isto za 5 dana. Ima temišvarski aerodrom sajt sa cenovnikom parkinga.

Sta god radili ne uzimajte onu opciji viz er bas od aerodroma do centra grada. Taksi neki,redovni bus gradski ako ima al ne doplacujte to za bus.

Nije dosao u povratku da nas odvede do aerodroma. Imali broj vozaca,prvo se ne javlja lik onda se javi njegova zena fazon probudili je pocinje nesto da me ubedjuje hi vil kam hi vil kam,ne zna engleski nista. Uzeli taksi fikno cena 40 evra u malmeu ovaj njihov bus je bio 20 za nas dvoje. Pisao im mail reko vracajte mi 20 evra cekao sam vas ko majmun po kisi u 6 ujtru,sve napisem slikam racun iz taksija. Odgovara viz er posle dva dana kao sori vi niste postovali raspored bio je bas tamo. I posalju mi govnari sliku,nije ih mrzelo da promene raspored,znaci promenili ga za 15 minuta kako bi ispalo da mi nismo dosli.

Haha cigani na sve strane

Jadnici jebeni,ne mrzi ih da se jebu za 20 evra bobivita trans iz trstenika ne bi to radio. Reko vazi,pravite me majmunom ne mrzi me sad cu ovo da kacim po trip advajzoru I svim sajtovima. Vratili 20 evra istog dana kao sori sori ju ar rajt

Pa da, klasicni cigani. To je problem sa ovim novim onlajn dobom, ranije kad mile trans ne dodje po tebe odes najebes mu se majke u picku i uzmes mu 20e ovako mora se dopisujes i pretis negativnim publicitetom

celt
ali nemoj zajebavati, 100e da letis sa porodicom je i dalje dzaba, jeftinije od autobusa.

Realno je jeftino. Nego meni brat iz Norveske ide u Milano za vikend, pa u Lugano. A pošto moja žena ima tetku u Luganu, hteo sam da izblejim malo u Italiji pa sa burazerom u Lugano. Tj to je bio plan dok sam mislio da su karte 20e, ovako da puknem 100e za avion, još 100e Milano-Lugano, potrošim tamo nekih 200e, boli me kurac. Za 400e idem negde za novu godinu da se napijem ko čovek.

Zivojin Misic
Uglavnom cu sad da uzmem da akam po sajtu sta ima da obradujem zenu vikendom nekim.

Ovo. Kad rezervišeš na vreme, za male pare odeš na vikend gde hoćeš. Krivo mi samo što ovih kombinacija nije bilo dok sam bio solo, špartao bih svuda. A realno mi tad Soko banja bila najdalja desronacija. Xd