Разноразно питање

  1. Sad cu za dva minuta da smislim “Bane Opacic za sirotinju” tekst

  2. Mi smo snovi snili
    Dok smo jedno bili
    A sada si nisi moja
    Ja nemam spokoja

    Ti u njemu vidis sve
    Ali jedno ne
    On te nikad nece
    Kao ja da voli ludo
    Meni je jos stalo
    Do tebe Budalooooo

    Ja sada patim sam
    Ti si njegova svaki dan
    Ja u picu gasim tugu
    Dok ti imas vezu drugu

  3. Na stranu što su mu ti ziljavi tekstovi 20% posla kojim on pravi hit pesmu jer je prvenstveno majstor melodija koje postaju hitovi, i tu ti se popišao na ovaj DAUN tekst što misliš da je u istom rangu

    Isto kao onih 40000 lobanja koje su dosad napisale na internetu da mogu da napišu tekst kao Marina Tucaković, a ne mogu da joj prismrde 2% jer je žena opičena i potpuno lud ciganin

  4. Isto kao onih 40000 lobanja koje su dosad napisale na internetu da mogu da napišu tekst kao Marina Tucaković, a ne mogu da joj prismrde 2% jer je žena opičena i potpuno lud ciganin

    Ovo bi možda i bilo tačno da Marina Tucaković ne otkupljuje za fazon 50-100 evra tekstove potpunih anonimusa i onda ih masno valja pevačima i pevačicama poptisujući ih kao svoje.

  5. Npr onaj lik kako se zove ne mogu da se setim je lobanja prava za razliku od ovog debilkoa, Braja se zove sad sam se setio braja gospoda
    http://www.svet.rs/wp-content/uploads/2016/01/dragan-brajovic-braja-printscreen.jpg
    Lord

  6. Mozda znate mozda ne, Bane Covpacic na instagramu prati samo svoju zenu. Kad sam usao na profil te zene ocekivao sam da i ona prati samo njega, kad ono zena prati 2000 ljudi haha. Ostavio sam mu komentar “bitno da ti pratis samo svoju zenu, a to sto ona prati 2000 ljudi to nema veze. Vidi se ko nosi pantalone u vasoj kuci”. Nakon pola sata ponovo udjem da vidim ima li neke reakcije, kad ono popih blokčinu lol

  7. Braja jeste gospoda za tunjavog Opačića, porodični prijatelj Armin Van Buurena inače

    Ma kurac moj otkupljuje, možda jedan u petnaest, nema toliko anonimus glava koje se aktivno bave pisanjem ljutih tekstova i da to rade dobro, za to treba godinama da se kališ, iako deluje na prvu loptu jednostavno

  8. tačno se i na ovoj slici vidi da se jebe s drugim likovima

  9. Ne bih je ni jebo a kamoli ozenio

  10. Sad ću da javim Banetu preko tvitera da ne brine

  11. Ma kurac moj otkupljuje, možda jedan u petnaest, nema toliko anonimus glava koje se aktivno bave pisanjem ljutih tekstova i da to rade dobro, za to treba godinama da se kališ, iako deluje na prvu loptu jednostavno

    za to treba godinama da se kališ, iako deluje na prvu loptu jednostavno

    Lagale je grade
    Da voli balade
    Samo mene i samocu
    Sad sa drugim luta
    Nocima do jutra
    Ne treba joj grade
    Samnom sutra

  12. xD

    Može tekst da bude i sranje, ali da jebe mamu koliko je pamtljiv, pa mi samo reci jesi li ovaj refren iskopirao ili si ga napisao iz glave

  13. Радјард Куплунг

    Sad ću da javim Banetu preko tvitera da ne brine

    :D

  14. Muka mi je znači od žena koje nemaju imalo poštovanja prema muškarcima.Znači šta ti trebaš da učiniš za nju je da posle stresova na poslu ti stvara dodatni stres bez ikakve potrebe i osnove, a da ako zaurlaš na nju zbog toga onda ti ispadaš navodno nasilan.A takođe mi je i muka od žena što su počele da vole nekog zato što je Amerikanac a nemaju pojma da su oni mnogo puta gori od najoreg Srbina samo što to vešto sakrivaju ko zmija noge.Uz to navodno hoće da te pravi ljubomornim bez bilo kakve potrebe, i nedaj bože da mi takva bude majka mog deteta ja neću zbog nje moći da uložim snagu na vaspitanje deteta.

  15. Od kako se aktivno bavim ovom politikom i strankama i svim tim, blago rečeno, polu-svijetom, nikada više nisam vidio beštija. Znači ne žene, beštije. Što Miroljubi Petrović kaže KROKODIL, DINOSAURUS OD ŽENE

    Šta se desilo sa poštenim, normalnim ženama?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.