Prijava

najbolje je tako, moš posle da sedneš za random komp i učita ti tvoje bukmarke ako oćeš

nešto razmišljam, ako feministkinje furaju onu priču o ženskim nazivima zanimanja tipa vatrogaskinja itd, dal se kaže deda mrazica ili baba mrazica onda? pošto je original deda mraz, pa je u ženskom rodu deda mrazica, al opet deda nije baba, tako da je tu feministički paradoks koji me dovodi u gorenavedeno pitanje hehe

Baba Mraz. Mraz mu dođe kao prezime valjda.

Zasto bi uzela ona njegovo prezime, kako joj je djevojacko?

жене треба тући док се не врате на фабричко стање и престану да серу о неким њиховим правима

то и американци видим форсирају, баш у кући од карата гледам зову жене "конгресвумен", дакле сад то ни код нас више не може да буде конгресменка него јебем ли га, конгрес-жена, конгресженка

јебо бих им матер у сваком случају, измишљотине кретенске

Lignjoslavica ili lignjoslavka?

JEsu vratili caku Cor7ez?

Marko nije problem u tome da treba tuci zenu, vec joj treba do znanja staviti da volis sebe i da nema sanse da zbog nje prelazis preko odredje ih granica mnogo je bolje npr. pustim je na plus 40 ili minus 18 da pesaci do prodavnice udaljene 5km umesto sto cu je odbacim s kola.A sa druge strane za one sto tuku zenu zato sto mnogo izvoljevaju i nece jedu sta ima nji bi ja poslao u vojsku da se nauce pameti, i za nji nemam ni trunke sazaljenja.A sa trece strane ipak je dvaesprvi vek a ne devetnaesti tako da je sasvim normalno za nju danas i da zameni gumu na autu.

Ma sve je to fora sa degenericima po Amerikama, a naravno kako Ameri sviraju tako svijet igra, štaš.

kako da podesim da mozila pita dal da zatvori sve jezicke?

Kucaj "about:config" u address bar, stisni enter. Ako ti iskoči kakav prozor upozorenja klikni na "Be careful". To uradiš, iskoči ti neki ekran na čijem vrhu je polje za pretragu. tu skucaš "browser.tabs.warnOnClose" i to podesiš na "True".

hvala :)
zvuci malo deepwebasto hahah

haahah ovo bas deluje jezivo,virusasto i deepwebasto za podesavanje ovako necega sto bi trebalo da deluje prijateljski nastrojeno

A mozila ti je generalno na taj fazon. Neka zdravorazumska podešavanja su tako, deepwebasta. Bio je nekad jedan virus ili štogođ što je stavljao Yahoo za glavni pretraživač na Mozili. Muke žive dok ga vratiš na Google xD

Da li postoji neki cirilicni alarm clock font ?

Ili je ovo sto me buni ispisano latinicnim posto su sva slova "neutralna"? P me buni, dal je napisano kao izvorno R cirilicno ili se provuklo kao P latinicno...

Ako se na filološkom u Beogradu padne G1 savremeni jezik da li se obnavlja godina ili?