Prijava

hahaha na komentar, ne i na njegovu istinitost

preanheo
https://i.imgur.com/62ZYONd.png

Jel neko pisao za sajtove kao što su iwriter ili textbroker? Kakva su iskustva, koji od tih sajtova je najbolji itd?

vodoperive boje za zidove, koje su najbolje i to... pun mi krecenja svake godine, koliko kostaju stan 80 kvadrata otprilike?

Pet litara oko soma, 15L za 3.

hvala na parcijalnom odgovoru, neki proizvodjac, potrebna kolicina za kvadraturu?

http://www.velog.rs/maxima_unutrasnje_boje/maxidis__boja_za_unutrasnje_zidove__vodoperiva_25kg_15l-285

Ne znam za parcijalnu cenu po kvadraturi, malo zavisi i od toga koliko ruka planiraš da naneseš, a i nikad nisam barvao sa tim vodoperivim (ŠKK!?!?) bojama. Koja je njihova prednost, osim očigledno u ceni? I koje su mane? Osim vodoperivosti lol

хах, чеву, водоперива би требало да значи да можеш да на зиду млатнеш комарца ко роду, и да узмеш наквашену крпу после и обришеш лепо без да скинеш боју и малтер све до блока

а издрже по 5 година глат без поновног кречења

дефинитивно боље решење од полудисперзије.

Pa prednost je sto uzmes krpu i obrises zidove pa ne zute od dima ili ne ostaju tragovi od ruku npr oko prekidaca itd pa ne moras da krecis

A mana je sto se osecas kao u radionici

Edit: haha poceo da kucam post pa imao poziv pa dovrsio post a coa uleteo

E sad sam se zbunio totalno.
Pa koje su onda te nevodoperive boje, gde svaki put kada nežno odstranjuješ iznutrice muhe koju si prethodno smoždio patofnom ti ustvari zagrebeš noseće stubove zdanja u kojem obitavaš? I moraš svake godine da krečiš?
Jel to... jel to... KREČ?

Ne zagrebes nego ostane prljavo

A nevodoperive su sve osim ove haha

Jesi video za ono jebate

Jesam :)
Brt ovde kod mene 10L opušteno košta 10 puta više. Ok, jeste fak of kvalitet i 10 godina garancije, ali ono...
Deru nas po ušima gde stignu.
I opet - imam neke fleke u hodniku, klinci nameštali lanac na bicikli pa se naslanjali rukama na zid, sve ostali crni otisci, nema boga da se skine.

elem planiram da za koju nedelju kad se ukaže prilika uzmem lsd prvi put, zanima me neko od vas virutelnih ljudi da mi odgovori ako je probalo, kako im je bilo na tome fala unapred

Позива се 3пко да реагује.

Uzimao sam ja ranije, preko nekoliko puta. I u poslednjih godinu dana sam bacio 2 puta, ali je zajebano sad kad sam omatorio... pošto sam ceo sledeći dan ni za šta.
Ako ti je prvi put, a i uopšte - najbitnije je da si u dobrom društvu ljudi kojima veruješ i da je opuštena situacija. I ne planiraj ništa odgovorno da radiš sledeća 24 sata najmanje.
Meni lično omiljena gudrovina dok traje, šteta samo što je daun posle toliko dug i zajeban.

Pa sutra sibas da se dignes i sve kul