Prijava

Mdma je inace ubedljivo najbolja ali moras bas da pazis gde, kad i sa kime

A jeste sad ću k'o Hendriks da se krkam :)
Ionako vamdu svaki dan, eside i kanidju mogu samo kad je specijalna prilika i kada ne moram posle da idem kući ili na posao... što je pre bilo stalno dok sam svirao, sada kad sam se ošišao i našao "pravi posao" i razmnožio se možda dva puta godišnje zgutam nešto jače.

A za mdma mi pričao ortak da je zakon, on je iz Zadra i radi ovde kao psiholog, buržujčina ne zna se, ide svake godine u HR na neki festival gde se po nedelju dana samo rokaju time i tripuju, ne može da mi nahvali koliko je dobro, mislim da je negde na Plitvicama ili tako negde...

Ja sam uvek bio više za daunere nego za apere, nikad nisam ono gutao eksere i išao po rejvovima kada je to bilo in :)

Rokao se neki lsd u pancevu doneo drugar od preko i sad roknemo i sat dva vremena nista svi u fazonu aj bre sta si nam ovo doneo krsina neka kad vidis jedan drugar samo cuti i zmuri.. i krece da prica on nama ma ljudi samo zatvorite oci i igrajte omiljenu igricu ja sam evo na trecoj sezoni vec u menadzeru i mi svi prvo kezenje i aj da probamo i ljudi moji ja sam dobrih par sati peglao kendi kras ne mogu da vam opisem koja prica

Sto se tice ovako manifestacija drugar je tripovao kao da hoda po oblacima a ne po vidikovackom asfaltu eto toliko od mene na tu temu :D

Djoks jel može se desi kad koristiš taj LSD da ti se npr. pričinjava da se osećaš kao da si u Vukovaru 90-tih?

Ja sam jednom 6 meseci bio na kokainu kakav lsd necu da tripujem ocu da grmim

Kako se zove ono kad ti u vojsci stave šibice međ nožne prste pa onda zapale?

E to, to, sad mogu da kažem cimeru šta sam mu jutros uradio hahahahaa

MDMA dok si mlad i to jednom u dva meseca možda čak i tri, zato što ti se serotonin baš iscedi iz mozga posle pa si depresivan jedno nedelju dana.
Kokain me smorio evo juče pravili žurku u stanu zovu me da vučem, a ja motam petu buksnu ne zanima me.
Preporuka šta da konzumirate: pečurke, travu i LSD, možda i DMT ako možete da nabavite što je gotovo nemoguće u Srbiji

che vu, uglavnom su mi to rekli i ljudi s kojima cu to da radim naime iskusni su u tome. Kazu da je snaga toga 300 neceg pojma nemam cega al da cemo prvo na pola tu jednu i onda drugu polovinu malo kasnije. Gotivim haludze, trava me malo smorila al posto sam probao pecurke jednom u holandiji (traflovi) bilo mi do jaja gotivno sve, kontam da ce ovo biti na tu foru samo s jacim haludzama. iz tog razloga zelim nesto slicno tome, nadam se da ne gresim s kiselinom u tom pogledu

MDMA dok si mlad i to jednom u dva meseca možda čak i tri, zato što ti se serotonin baš iscedi iz mozga posle pa si depresivan jedno nedelju dana.

Zavisi od doze, meni sledeci dan bio bolji nego posle alkohola.

Jel kupovao neko preko ebay-a?
Kakvi su utisci? Koja je fora u onim preniskim cenama? Ok kapiram da je shipping i ta sranja, ali i dalje su cene dosta skromne.
Jel sigurna kupovina tu, ili ima nekih vecih muljanja?
ty

Isto kao aliexpress, kupovao ja 10ak puta i nisam imao nikakvih problema

stranci hvale amazone ali je kurac jer valjaju samo nove stvari
a ebay te zavlače sa isporukom al uglavnom dobiješ šta tražiš

jel znaju krave da plivaju?negde sam cuo,davno, da sve zivotinje znaju da plivaju a krave mi deluju kao da jedino znaju da stoje i zvacu, one i ne trce.nikad nisam video kravu da trci.mada, kad moze slon da pliva onda mozda moze i krava

Gledo svojim ocima kad prevode stoku preko reke sverceri, plivaju razbijaju. Samo ih uvezu za camac.

u juznoj africi ili :D