Prijava

na Drini, pre oko 15 godina

hahah i dalje ne mogu da zamislim kravu da pliva.

Koliko dugo mogu da stoje čvarci u frižideru? Verujte da sam tražio odgovor na netu i nema. Pojeo sam po kesice čvaraka koji su stajali oko tri meseca

Pa ako si pojeo cvarke sad vise nije bitno. Pitanje je imalo smisla pre nego sto si pojeo, sad se prepusti

ne znam koliko mogu da stoje,ali ne bi bilo lose da popijes aktivni ugalj.
posle ces da kenjas crno.tipa ugalj,al to znaci da si ok.ako se bas tripujes da ces umreti,isovracaj to.

Mogu samo da užegnu, mast je to pritom i slana, ne kvari se. Ni mušice ih ne napadaju. Ali baš mi je onako daunovski pojesti čvarak 2017to godište. Da nisi student&kladioničar? Torima, to ti je letalna kombinacija po psihofizičko zdravlje

Pitao je mene rasni turcine šta se mesas svuda koj kurac!

Pa što ne odgovori onda čoveku nego se mene laćaš, majmune. Izgleda da ti bombaš preneo utiske sa mojih 9 cm.
Prigodan skeč za ljubaznih 19 časova i termin Slagalice, dodao bih
https://i.pinimg.com/originals/b0/7c/c7/b07cc779d54e8dafb44ece85acaf2d87.jpg

Hahahahahhaha rasni

Nisam studentsko već gastarbajtersko govno koje se vratilo nakon tri meseca gore na novu sezonu serije "Gartneraj sa Alojzom i Helmutom"

Slabo si nešto (za)radio, kad guliš čvarak od prošle godine.

Prvi dan na poslu mi bio, sad sam nakupovo namirnica za sledećih nedelju dana

A i šta fali čvarcima, radije bih jeo tri meseca stare babine čvarke što su ostali od prošle sezone nego najsvežiji leberkez

Za nedelju dana nisi mogao da prođeš bez 50e, otkud ti lova kad ti je kažeš tek prvi dan? Pozajmio, poneo?

Naseckaj i dodaj ga u omlet, onda je kudikamo jestiv

Ušteko sam lovu jesi debil

Neću dolaziti dva dana ranije pre početka posla samo da bih kupovo jebene namirnice