Prijava

danas citao i gledao neke klipove, oce crnje da isteraju belce skroz a ako je moguce mrtve da ih isteraju xd bice gradjanskog rata sig samo kako ce se odvijati sta da l ce ko uskociti, nzm ko lozi crnje al oce da se svete za aparthejd i sve to cak i predsednik fazon indirektno govori najebacete xd
a znam da si bio pa zato te pitam reko pratis mozda imas nesto da kazes, ne verujem da ikoga drugog boli kurac ovde za to jbg :D

imaju li negde one priče bohorove za laku noć, o vešticama, tračarama, gatarama, od pre par godina?

isteraju kurcinu, sva ekonomija u rukama belaca....

dacu ti egzampl, kad su Jevreji hteli da otmu trgovinu dijamantima od Bura i kad su potplatili Mendelu da terorise, prvi slobodni izbori posle aparthejda su bili valjda 94 ili tako nesto, Mendelina partija obecala svakom ko glasa da daje tipa frizider, tv ili kosacicu, jebem li ga nesto od tehnike, kapiras da je nemoguce 40 miliona televizora podeliti za dz i za bogate zemlje, a kamoli mladu i siromasnu opozicionu crnacku partiju koja tek treba da se nakrade. Elem, crnje naravno glasale, dva dana po izborima krenule rodje da kupe po marketime, mislim ako se seca dobro da je epilog bio 170 mrtvih, oko 14.000 ranjenih i 30.000 uhapsenih

banda je to, ovo sad pravi Zuma koga su skinuli, teraju ga na ostavku, pa on potpaljuje inace je ukrao oko 4 milijarde dolara, a zovu ga Bik, mator a jebe ne staje

da da gledam i saka belaca jebeno je opremljena i spremaju se za gradjanski rat vec neko vreme, plus crnje nemaju tj. nema uopste toliko mnogo oruzja u JAR procitao sam negde, al opet je jebeno.. nego mi cudno nikoga izgleda ne boli kurac, a fazon javno se poziva na ubijanje belaca haha ili sam ja na neku propagandu naisao

naravno da nikog ne boli kurac, aparthejd je funkcionisao zapadnim parama, kao i Hitlerova Nemacka ili Severna Koreja sad.... eksperimentisu, probaju za novi svetski poredak, kao sto i nas testiraju da vide dokle smo spremni da gutamo kurac, ako je sudeci po ZItoradji, Pirotu, Leskovcu ili Krupnju, grlo nam je duboko

ma kakva afrika tamo ne mogu 3 plemena da se sastave da se ne krve

Nemoj neko bolesniku da se obratio inace ne postojim za njega vise

Ja ne da sam bio na Zigetu, nego svirao na mejnstejdžu 2011., kad su bili Skank Anensi, Britiš Si Pauver, Dizi Raskal i Prodidži. Stajale klavijature od Lijam Hauleta pored mojih :)
Naravno mi svirali prvi, posle se napio k'o bulja i uveo jednu ribu bekstejdž dok su svirali Prodidži, pa nas obezbeđenje izbacilo k'o indijance neke.

Eto, samo se hvalim, nemam pojma ništa oko korisnih informacija jer sam imao smeštaj itd.

Australijanci ponudili selektivni azil za belce iz JAR, naravno libtardi odmah krenuli da se zgražavaju :)

Che Vu esi ti iz Sente?

che vu pristizu li buri na novi zeland ??

Ima id dosta ovde, svih boja i rasa :)

Kazi skocimise za ta pitanja sam uvek tu

evo kao suse ogromne kao nevidjene a ovi belci farmeri jebiga ubi ih to a nema para pokradene kao iz budzeta za te stvari joj mamicu vam nabijem !!!! joj zidovi posekose drva maslina u gazi joj sticice vas bozja rukaa

nema gorih govana od Bura iz Johanesburga, mnogo odvratan narod. Ni zene nece da ih trpe, tipa ja imao 4 kolege belca iz SA, svima drugi i treci brak, nesretnom liku prva zena pobegla sa zenom

nema gorih govana od Bura iz Johanesburga, mnogo odvratan narod. Ni zene nece da ih trpe, tipa ja imao 4 kolege belca iz SA, svima drugi i treci brak, nesretnom liku prva zena pobegla sa zenom

E ovo je velika istina. Porodične vrednosti nula. I veliki su fejkeri. Sve kao mačo Indijana Džons fazon, a karamo ih u ragbiju više nego Ozije :)

Ako nije šta imam jedno životno važno pitanje za admina ove stranice, a tiče se njegovog privatnog života, a ono je zašto sam banovan? Jel zato što je admin obožavatelj lika i djela opijatima sklonog turbo folk umjetnika o kojem sam napisao maestralan vic ili je u pitanju nešto drugo? Hvala unaprijed adminu.

hahahahahaha u dobar čas!