Prijava

А и Мађарице су слободније, мада ружне. Можда се и упишеш. После направи карту јебања.

180evra je trodnevna karta, to bih uzeo. skupo je u kurac i zato bih da ustedim na drozi, stanovanju, pivu i transportu za ta tri dana kad već ne mogu na kartama

Brt da podelis 20e po noci sa 3 osobe je smesno ne zajebavaj

Bukvalno bolje nemoj da ideš na festival ako ćeš da ideš samo zbog muzike i bez propratnih zajebancija, onda lovi koncerte koji te zanimaju, em će muzičari koje slušaš verovatno više da se iscimaju, em je drugo koncertna atmosfera u odnosu na festivalsku.

Na festivale ideš da se zajebavaš, kakav god program bio. I da pored toga nešto čuješ.

Skup sport mamu mu jebem, jeste da sam dobio 2500€ na tiketu u subotu ali nema sanse da pucam tolike pare na gluposti. Mislim ko uopste finansira toj studentariji drogiranje po madjarskoj mamu im jebem.

Ima neko semu za karte za svetsko? Ako nema - ima mozda za lobe, da se izdobijamo kao ljudi kad od fudbala nema nista?

Ozbiljan sam. Oba pitanja.

Pa Maestro ne kupuju svi bitkoine jbg

Postoji sema, treba ti internet konekcija (imas vidim), kreditna kartica sa nesto novca (platio si net znaci ispunjavas) i nesto malo mozga da pronadjes na netu (tu su dobre duse da pomognu)
http://www.fifa.com/worldcup/organisation/ticketing/index.html

ideja da se ide na to je potekla od benda u kome sviram, patispanj ok, jer i sami sviramo cet fejkera i te gejeve i pritom svi gotivimo duvanje i ta sranja i onda zasto ne otici i ne zabaviti se. idem zbog muzike ali i zbog provoda, kapiram da ne moze da bude sranje ako si tamo medj milijun ljudi i picki nagudran, slusas dobru muziku, sa sve tvojim ljudima isto tako nagudranim. kontam da je na foru vudstoka jos je u avgustu

gambi, fala na info, to bi bilo vise nego prihvatljivo

Bombas glup si kao kurac sorry pozz hvala na info

Odakle to da je kurac glup, glup sam ja sto me je uspeo uvaliti u dosta nevolja u zivotu, on je svakako pametan i zna sta hoce

Bvdlga postoji sansa da imam za obe stvari. Za jednu imam sig(sig)

bombi sto me iskulira za ono pitanje o juznoj africi, bez drkanja sam pitao ?

https://vukajlija.com/forum/teme/18885-vas-ideal-ljepote-zelje-su-jedno-a-realnost-drugo?strana=402#post_3853093

e taman je mozda i najbolja tema rznorazno pitanje ajde ako jos neko prati situaciju komenatari kritike predlozi itd

ne ozb ko je bio na szigetu nek ispiše iskustva

ne znam lepi, nisam ja tamo preko dve godine, komuniciram sa nekim prijateljima preko vatsap, ali uglavnom razmenjujemo smesne klipove i guzate brazilke, slabo o politici

Ima li gdje tema da mi pseto može udijeliti savjet vezano za žene i odnos prema njima?

Generalno, pored mene jedino on na ovom sajtu redovno jebe nešto od krvi i mesa i što je žensko (bohora ne računam, on jebe na bemve a ni džimija, on jebe muškarce), s tim da je on ovako džek a ja sam više sirovina pa mi treba jedan savjet.