Prijava

zar to nije za prosečnu platu skupo?
poređenja radi, u češkoj prosečna plata 1000 ojra, pivo košta u proseku 45-55 dinara, imaš i jeftinijih, ali i skupljih.
plaćati 60 dinara za pivo tipa jelen ili lav je uvreda, pogotovo jer trpaju kukuruznu krupicu.

najbolja stvar je što su potrošače ubedili da je to dobra cena, i još jače, da je to pivo dobro.

zar to nije za prosečnu platu skupo?

Ne mozes tako da gledas,sve je skupo za prosecnu platu.

zar to nije za prosečnu platu skupo?

Pa i nije, mislim mozda ima i jeftinijih, to sto kazes za Cesku, ali je generalno dosta isplativo, za 500-600 dinara mozes da se solidno napijes. Po meni, cigare su dosta skuplje i dosta im je veca cijena u odnosu na standard, sad je i Sarajevska Drina tipa 250 dinara, a Marlboro i ove malo skuplje za srpski dzep se nalaze u rasponu od 300-350. S obzirom da smo u regionu, a i sire, najveci konzumenti cigareta, neko ko je tipa strastveni pusac, pa pusi 3 kutije na dan moze da da skoro jednu dnevnicu samo za cigare. A ljudi koji puse, puse svaki dan, radili, odmarali, pili, ili sta vec. Dok svako ko ima posao ne moze se bas napijati svaki dan.

Ne mozes tako da gledas,sve je skupo za prosecnu platu.

Nemoj tako, Vucko kaze da je prosjecna plata blizu 500 evra, uskoro ce biti i 500, to i nije toliko lose, a zasto bi on lagao, nije nikad do sad...

500-600 dinara mozes da se solidno napijes

Što je merak napiti se kršinom nekom?

U marketu mi reče prodavac da im prodju dvije palete nekog škarta od 45 centi pola litra.

Što je merak napiti se kršinom nekom?

Pa nije kršina, nego za prosjek neki. I Jelen i Lav i Zaječarac su tako oko 50-60 dinara, a najčešće se piju u Srbiji. Imaš Merak, koji je već više socijala, on u limenci košta 60, ne znam koliko je tek u staklu. A imaju i skuplja naravno, i Heineken, i Tuborg, i gomila njemačkih, ali se dosta slabije piju, i pretežno ih mlađa raja pije.

ima li neka sema da se upisu doktorske studije negde u pizdi materinoj a da ti je sve dzabe tipa smestaj hrana skolarina itd

Ima, ali moras u SNS da se uclanis i da napredujes do skupstine. Cak oni tebi onda daju kes.

Ajd ne smaraj debilčino
Ok dupli si juce napravio sad troluješ haos jebem te usta

Zašto ljut si Bohoru

Zar nije bolje da se slazemo nego da se neslazemo

Pa kad se debilišeš nije

Mogu se debilišem kolko oću kad ima pet ljudi sve ukupno ma sajtu

da se stane na put ovim kurcima po sajtu, nekada je ovo bilo fino mjesto da se provede subotnje popodne, moja vukajlijo u sta si se pretvorila.

Можда ипак 10 15 20 плуса на дефке за форум чисто да се види да је у стању да нешто пролазно испише хвала на пажњи.