Prijava

Ma ne treba da se usrećim i da ga za 50 godina mazne mrtvozornik nego da odradi poso dok ne bude prilika da se kupi nešto mnogo bolje.

I zabaguje mi net kad ste menjali topove, rifrešujem stranicu a pseto bez kraljice.i pola figura. Reko ovo neka skripta radila opet haha.

Da li neko zna gde mogu naci Radjovu obradu "Obrto ture parama od kirije"?

Bio bih veoma zahvalan

Ja se ne sećam, ali ako je na vocaroo bilo onda verovatno više i ne postoji, ali da pričekamo nekog upućenijeg.

Ja se secam ali nemam pojma gde bi moglo biti. Kad smo već kod toga, šta je sa radjardom? Nije valjda i njega brod neki ubio ko predrazinja!?

Gde ljudi koji rade na kiosku vrse nuždu?

Па имаш у киоску неки кинески мали вецее, не знам де је тачно постављен.

Ма какви брате, то можда у тим слабијим фикама, у овим јачим прометним најопуштеније имаш веецееове.

U obliznjem lokalu, cemu god sto ima wc. Firma dogovori to, nekad i prodavac sam

A imaju toalete znaci, ja sam bio ubedjen da se suzdrzavaju za veliku nuzdu a malu vrse uz drvo

Како се зове она тема де људи дају предлоге шта би могло да се дефинише?

Хвала Профе

Zašto cigani imaju samo 4-5 prezimena? Ili su Jovanovići, ili su Nikolići, ili su Petrovići, ili su Stankovići i možda još 1-2 prezimena. Znam da oni inače vole skromno u krugu porodice, ali dal je moguće da su svi cigani u državi ustvari nekih 4-5 porodica...