Разноразно питање

  1. Zato da bi se svi lecili na istu knjizicu majku im jebem

  2. Čini mi se da su studenti veća govna nego što se smatra

  3. studenti i pickopacenici u isti kos se mogu staviti, pickopacenik bi se odrekao svega zbog picke a student zbog espb bodova

  4. Kako je Glavni prošao na izborima zna li se šta?

  5. Izašlo ih sedmoro iz kuće, imao 6 glasova. Bije ženu i oca naizmenično.

  6. Naguzio ih Mile lagano

  7. glavni izabran u skupstinu republike sumske bohore.

    jesu li neke teme namjerno zakljucane ili see to nesto automatski?
    vidim puno se izdesavalo.

  8. Zna li neko da li postoji mogucnost da se ba balkandownloadu vidi sta sam sve lajkovao odnosno skinuo od knjiga?

  9. ovo republika sumska sam jos samo procitao na 021 kada prave dane srpske na trgu u ns pa masa u varijanti bosanci su nam sve sjebali pizde u 180 komenatara. a prosek inace 3 komenatara po vesti otprilike.

  10. Pa i jeste sumska, osim banja luke sve je kao pripyat. Krs gole stene i gudurina ivica dacic najveca pizdurina

  11. Procitah negde podatak da danasnje generacije imaju dosta manje seksa nego prethodne, pa me interesuje jel zna neko da li je ovo istina, i ako jeste, zbog cega? Kontam da su malo otudjeni i izolovani zbog drustvsnih mreza, i vise ima depresije, anksioznosti i toga, al opet nekako djeca danas gube nevinost prije nego sto nauce brojati do 10, imaju Tinder Badoo i sto tih pizdarija, nikad se vise nije pricalo o seksu i po TVu i novinama i nikad nije bilo da ribe ovako daju picke za mali Njamb itd pa mi zvuci malo nemoguce

  12. Ма де имају мање коитуса, имају 5х више бре. На очиглед.

  13. Ма де имају мање коитуса, имају 5х више бре. На очиглед.

    To sam i ja konto, al sta znam, ovi su to predstavljali kao neku zvanicnu statistiku, pa reko da provjerim koliko ima istine u tome

  14. Ма каква статистика, нешто су побркали, бар у Србији је такво стање, што ти ка'еш, данас се губи невиност са фазон 14-15 ајде бре.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.