Prijava

otoič i onomad, još uvek se borimo za to :-(

Не може ништа да ти пише, може само ВОСТАНИ СЕРБИЕ ало

Само да поздравим Адвокада:) ПОСТЕРЕ СУ ОБРИСАЛИ ИЗ ПОЛИТИЧКИХ РАЗЛОГА, А ПОМИЊАЊЕ ЊИХОВЕ СУДБИНЕ СЕ ОВДЕ КАЖЊАВА БАНОМ ИЛИ ИГНОРИСАЊЕМ. ОД СТРАНЕ КАЈЗЕНА НАРОЧИТО. НИЈЕ У РЕДУ..

ne prdi majmune saću da te iznabadam

Imam ja pitanje: koga od moderatora ovaj paninaro oralno zadovoljava kad nije jos popio neki trajni ban? Mene je kosmopolita opominjala i za najvece sitnice i govorila da se za to dobija ban, a ovaj svira kurcu na sva zvona, non stop jede govna i po forumu i po komentarima i proziva ljude bez razloga, pa nikom nista. Da se razumijemo, jebe mi se za to sto izmedju ostalog i mene proziva, nikad se nisam cimao oko toga sta mentalno zaostali ljudi misle o meni, samo me interesuje zasto na sajtu ne vaze ista pravila za sve?

Па јеби га брате Востани Сербие аутор је крунисан топ 100 аутора ти ниси, ауторитет кредибилитет. Нису иста правила.

mali mujo ti još klozete čistiš ođe eh kad se setim kad sam ja klozete čistio pa mi dodje frenki delevra pa opali šklempu a meni toplo oko srca

Znaci ako si u top 100 autora mozes da budes degenerik koliko god hoces, i niko ti nece nista od modova? Nisam znao za to, ono ima jos gomila ljudi koji su u top 100 pa se normalno ponasaju i postuju pravila

mrš u klozet mujo

Upravo dokazuje moju poentu

ovo što je vuzi reko

Mujo ne pecaj se kao mladi majmun napisi mu samo da kara koze u onoj plemenskoj pripizdini,onda on tebe napusi ne vidim problem

kad sam ja muja napušavao samo učtivo sa njim komuniciram jeste da nije zaslužio ali takav sam ja širok osmeh i zlatan zub svima

А не замери Панонарију, води кампф око превода његовог профила на црногосрки. Иако ће добити само ВОСТАНИ СЕРБИЕ у име и ништа друго, ал нема везе.

mujo, da se ne lažemo, paninaro je bog foruma, nešto kao bombas. unosi radost i živinu za narodne mase i ima dana kad ga potpuno sam održava u životu
e sad, svako malo se pojavi neki mujo koji reaguje i ozbiljno shvata kad mu neko kaže da je sisica, pa zašto pani da se ne zabavi malo?

Nzm, vasa stvar vi ste modovi, ali po meni je to predebilan pristup. Njemu ovako hendikepiranom dajete privilegije zato sto je u top 100 (a sad sam mu bio na profilu, lik ima skoro 1400 definicija, a na vecini ovih skorijih mu je skor los i defke su sranje, sto govori da je dospio na tu listu zahvaljujuci kvantitetu a ne kvalitetu), a on onda jede govna po komentarima tamo, da zanemarimo forum sad, i lako moze da odvrati i neke potencijalne nove autore koji bi mozda i unijeli malo zivota u ovaj sajt...

VOSTANI SERBIE je ok da se ne lažemo ne verujem da nije bilo zauzeto

Nzm, vasa stvar vi ste modovi, ali po meni je to predebilan pristup. Njemu ovako hendikepiranom dajete privilegije zato sto je u top 100 (a sad sam mu bio na profilu, lik ima skoro 1400 definicija, a na vecini ovih skorijih mu je skor los i defke su sranje, sto govori da je dospio na tu listu zahvaljujuci kvantitetu a ne kvalitetu), a on onda jede govna po komentarima tamo, da zanemarimo forum sad, i lako moze da odvrati i neke potencijalne nove autore koji bi mozda i unijeli malo zivota u ovaj sajt...

lupaš jebene gluposti sad. paninaro ima izuzetne i kvalitetne definicije što je mislila većina kad su definicije bile aktuelne.
forum ne možeš da zanemariš jer je najživlji deo sajta
ti novi, mladi autori samo ne treba da budu paljevine i neće imati problem sa paninarom, evo ja ti garantujem

Jes pani odvraca nove autore