Prijava

Dijagnoza je u svakom slucaju

Dal neko zna dal je ovo tacno.vise puta sam sam procitao

Da podsjetimo: Rahmetli Izet Nanić, zapovjednik 505. bužimske viteške brigade i herojčina odbrane BiH je u akciji MUNJA93 sa 300 slabo naoružanih momaka u tenama potukao pampers dżenerala Ratka Mladića sa preko 10,000 teško naoružanih srpskih specijalaca uključujući i zloglasnog Legiju. Ova akcija se danas izučava na Westpointu i svim drugim vojnim akademijama svijeta

читер нема друге

Pa brate mene to napaljuje kada jos pa moja cura pašne bar dva tri puta dok se krešemo, jer daje šlag na tortu na zvuke trešenja kreveta i pljeskanja guzice.Kakav je to seks gde se ništa ne čuje XD.Nego jesu li nekad nekog od vas uhvatili roditelji kako ga tučkate?Mene jednom keva jeste uhvatila i ja sam pocrveneo.Mada još jače je kada me je ćale uhvatija kada sam u sobi prckao svoju curu to je tek bio blam, al mi kasnije moj ćale reko ništa to nije sramotno sine to je sasvim prirodno i normalno.

Crveni ovo drugo sam vec izmislio pricu sa ciljem da trolujem, jer ja sam umetnik u izmisljanju prica.Nema si to veze sa stvarnoscu, inace da se to desilo ja bi vec bio u citulji sigurno.

Znam brate, nemoj nikad da se menjas :)

Brate to nije moja prava priroda uopste, vec si sad skoro uvideo moju pravu prirodu od skora

хаха ово бароном ПРЦКАМО Е ЕЕ ЕЕЕ

Прелепи црнац Фредо

Dal neko zna dal je ovo tacno.vise puta sam sam procitao

Da podsjetimo: Rahmetli Izet Nanić, zapovjednik 505. bužimske viteške brigade i herojčina odbrane BiH je u akciji MUNJA93 sa 300 slabo naoružanih momaka u tenama potukao pampers dżenerala Ratka Mladića sa preko 10,000 teško naoružanih srpskih specijalaca uključujući i zloglasnog Legiju. Ova akcija se danas izučava na Westpointu i svim drugim vojnim akademijama svijeta

To je verovatno bilo ovako nesto.
https://www.youtube.com/watch?v=yHHHfWdR0X8

Kojih crnih 10k, cela VRS sa policijom i paravojskama imala oko 100k vojnika. U toj bici koju on pominje je 360 "vitezova" napalo srpska sela i do nogu su potukli naoruzane srpske seljake kojima je vojska ostavila oruzje da se sami brane, jer VRS nije imala ljudi i sredstava.

Inace mudzosi vole da izmisljaju ovakve price posto ne mogu da se pomire sa cinjenicom da ih je u ratu spasla politika i NATO. Kada vec pominje West Point, ne mogu da se pomire sa cinjenicom da se tamo ne izucava nista sto su oni radili, vec srpska odbrana naselja Nedzarici u Sarajevu kao idealan primer taktike urbanog ratovanja u situaciji bez stabilne linije snadbevanja protiv masovno brojnijeg neprijatelja.

Ima neko link za onu fleš verziju televizije devedesetih?

Mislio sam za našu televiziju, neko je to kačio skoro, ne znam gde.

Mržu mi šake a zbog posla mi moraju bit otkrivene. Ima li neki preparat za njegu kože i održavanje toplote, što da ne.

Mesa ti si musko sta ce ti kuj djavo preparati za negu koze osim ako nisi od ovog novog tipa muskaraca koji se od skora pojavio.

тражим бан за атомског миша. стално вређа и спемује форум и говори људима да су буђави скротуми.

šta je to skrotum?

не знам али нешто ружно сигурно. атомски миш гледа само да омаловажи поштеног и радног човека.

Aj me ti mene zaebi tuj ce trazis ban za mene, a pogledaj tvoje psovke samo kakve pises tu.

ма шта ти мени туј пишеш тамо погледај се бре човече бре те није срамота. стар човек па кочијаши около