Prijava

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/ostali-smo-bez-lekova-odece-dokumenata-aksentijevici-su-izbaceni-iz-stana-koji-su/cgs0gxm
ovdje pise da su oni vratili 87 od 103k iznosa kredita. i sad im je i stan oduzet. sta se sad desava s tim? mene zanima jesu li oni u tom slucaju izgubili i novac koji su vec vratili vec?

Zmaju ovde se priča o devojkama ne o ovcama ne razumeš ti to

pruzi ratarsku sapu svoju, nenade. potrudi se jos jednom uzaludno se trudis da dokazes nesto, ehehe.

Lol ratarska šapa u uvredljivom kontekstu
Druže ti si iz Bosne shhaha

Kad god me neko nazove po imenu ovde od vas čekaoničara meni kurac poraste za 2 mm i krune zasijaju lepšim sjajem

Бохор
Kad god me neko nazove po imenu ovde od vas čekaoničara meni kurac poraste za 2 mm i krune zasijaju lepšim sjajem

znaci ako te nazovem jok 50 puta imenom navuci ces na dvocifren broj centimetara i mozes baciti kolekciju vakuumskih pumpi.

ladno se hvali krunama na vukajliji, upisacu se od smijeha hahahah
sad vidim koliko ti je stvarno znacilo moljakanje po PVT da ti se plusiraju definicije.

Prebacio sam dvocifren kad sam kupio X5 i Staforda
Ja to potenciram stalno i da nisi upao na sajt ko šljiva u govno posle brda vremena pohvatao bi se. Druže juče si pokušavao da sprdaš Maestra kako malo zarađuje alo hahahah
Ti ili se praviš blesav ili si glup ko kurac, drugo objašnjenje nemam

Odličan avatar nenad

To mi je poklon od prijatelja...

sad se nakon krune na vukajliji skroz oslobodjen sarkazma hvalis autom i kerom, pa ovo je nerealno, prosto nerealno haha

naravno da cu sprdati svakoga ko se pokusava hvaliti zaradom, a nema ni nju ni ugled. jer je degutantno i ljanerski i izaziva kod svakoga podsmijeh. to sto ti hvatas paralele njega sa sobom i osjecas se indirektno napadnuto je druga stvar, jer ipak si umislio sebi da mozes porediti zaradu autora che-vu sa onim sto dobijas kao podsticaj za svoju njivu.

sad se nakon krune na vukajliji skroz oslobodjen sarkazma hvalis autom i kerom, pa ovo je nerealno, prosto nerealno haha

...

Vjerujete li da se Cika Bolja druzi sa 50 ljudi dnevno? Nesto sam racunao, kada bi izdvojio po 20 minuta za svakoga, trebalo bi mu oko 16-17 sati. Eh sad, ako spava po 7-8 sati, to bi nekako i bilo izvodivo. Medjutim, kako onda Bolja nalazi vremena za nas? Ako uzmemo da je Bolja parazit koji jedino sto radi - druzi se, mozemo da ga zamislimo kao nekoga ko se druzi i dok jede i dok sere i dok drka (sto bi znacilo da nema privatnost, druzi se dok drka) sto je fascinantno. Postoji mogucnost da Bolja pravi razne kombinacije drugara (druzi se sa petoricom odjednom) sto primjetno smanjuje broj provedenih sati u druzbi, ali opet nam ostaje pod znakom pitanja njegova sposobnost da kombinuje 50 ljudi dnevno, kao drustvena igra mastermind, i da mu uvijek polazi za rukom. Da li su njegovi drugari svjesni da su dio jedne vjesto izmanipulisane kombinacije, da spadaju u odabranih 50 koji imaju cast da se svaki dan druze sa Cika Boljom? Zapitajmo se

Ne znam o cemu se radi, ali, postoji li sansa da bleji sa vise od jedne osobe istovremeno?

Vjerujete li da se Cika Bolja druzi sa 50 ljudi dnevno? Nesto sam racunao, kada bi izdvojio po 20 minuta za svakoga, trebalo bi mu oko 16-17 sati. Eh sad, ako spava po 7-8 sati, to bi nekako i bilo izvodivo. Medjutim, kako onda Bolja nalazi vremena za nas? Ako uzmemo da je Bolja parazit koji jedino sto radi - druzi se, mozemo da ga zamislimo kao nekoga ko se druzi i dok jede i dok sere i dok drka (sto bi znacilo da nema privatnost, druzi se dok drka) sto je fascinantno. Postoji mogucnost da Bolja pravi razne kombinacije drugara (druzi se sa petoricom odjednom) sto primjetno smanjuje broj provedenih sati u druzbi, ali opet nam ostaje pod znakom pitanja njegova sposobnost da kombinuje 50 ljudi dnevno, kao drustvena igra mastermind, i da mu uvijek polazi za rukom. Da li su njegovi drugari svjesni da su dio jedne vjesto izmanipulisane kombinacije, da spadaju u odabranih 50 koji imaju cast da se svaki dan druze sa Cika Boljom? Zapitajmo se

Možda svaki dan rekreativno igra fudbal što je u startu 22 startna + 6 rezervnih + 2 trenera + ekonom + 3 sudija. To je već brojka od 34 persone. Neka dva puta dnevno ode u market u različitim smenama, gde slučajno zna kasirke, to su još dve osobe. što nas dovodi do cifre od 36. Pridodajmo tome da redovno pije kafu na mestu gde zna gazdu konobaricu i baristu, dolazimo do cifre od 39 njih. Uz to, možda Bulja praktikuje velike porodične ručkove, gde se obično okupljaju otac, majka, sestra, baka, i dve komšince. To je već 45 njih. Uzmimo da mu kao poslovnom čoveku kurir dostavlja pošiljke na kućnu adresu, imamo već njih 46, plus devojka, nije li to 47, dvoje dece koje povremeno viđa 49, i recimo Vučić koga je slučajno sreo na protestu i pitao zašto nije uhapsio Đilasa tajkuna.

Ali treba definisati šta znači družiti se. Ja zbog posla udjem u deset.marketa dbevno, gde ima 5-6 ljudi koje znam, to je lakih 50-60 ali ja se ne družim sa njima. Pa oni što peru šajbne na istom semaforu dnevno sretnu 100+ ljudi koje znaju..ali da li je to druženje.

Čika bulja je igrao na kartu da mu je socijalni život ispunjen, da svakodnevno ima puno ljudi (50) koji žele i stižu da se viđaju s njim.

E sad, možda ih čika bulja okuplja u grupama od po 10, možda drži kafanu pa svi rado svrate da ga vide ako je lak na čaščavanju..

POMOZITE
hoću da skinem sa neta solidcam program za modeliranje al sa totalni laik pa bih molio nekog od vas da mi pusti link za download i da mi objasni kako da krekujem isto.
mojne da me zaskačete glupim replikama, jer sam nevozan level zilion

do sad si kao kupovao programe pa ne znas da krekujes...ja bi ti pomogao da skines program ali me mrzi da se cimam oko tih sranja a verujem i ostale clanove

jel nosio neko salomon carape?zanima me kakav je osecaj u njima.svidjaju mi se neke od njih,dosta su skupe pa se pitam jel neki poseban osecaj.
https://rs.factcool.com/salomon-xa-pro-running-2-pack-socks-mens-41503701
ove karimor kupujem sigurno pa kud puklo
https://rs.factcool.com/karrimor-2-pack-running-socks-mens-41550093

Hahahahahhaah pa labo sad sam definitivno siguran da si puko hahaha

Ne kupujte nikad nista sa factcool-a, ja kupio jednom, video da su najmrtvije najjadnije kopije, zvao gazdu, ja poslao nazad robu on nazad pare i sve full